Американська модель має намір ампутувати собі груди

   Американська модель, переможниця багатьох конкурсів краси має серйозний намір ампутувати собі груди.

   Фаворитка конкурсу краси «Міс Америка» Роза Аллін (на фото) серйозно занепокоєна спадковою схильністю до раку молочної залози. Лікарі знайшли в її організмі зміни в одному з генів високого ризику BRCA1/2, який вона успадкувала від матері.

    Також відомо, що мати Рози, її тітка та бабуся померли в молодому віці від раку грудей. Лікарі попередили дівчину, що незважаючи на те, що хвороба поки не виявлена в її організмі, лабораторні аналізи вказують на різкі зміни в генетичному коді клітин.

   За прогнозами лікарів Роза Алін має високий ризик захворіти на рак молочної залози -більше 75%. Батько дівчини запропонував їй пройти мастектомію (ампутацію молочної залози), ще коли вона навчалася в коледжі, але Роза відмовилася.

 «Я подумала: у мене гарні груди, я молода, приваблива, я зовсім не хочу цього робити. Тоді батько сказав, що я помру так само, як і моя мати.»  Роза Аллін, якій всього 24 роки, зізналася що має сильний страх перед цією хворобою. Аби уникнути страждань та смерті, вона зважилася на мастектомію. Після завершення конкурсу краси, Роза планує оперуватися. Між красою та життям, вона обрала останнє.

  За даними ВООЗ, щорічно 1 млн. жінкам у світі ставлять діагноз рак молочної залози. Кожного року від цієї хвороби у США помирає 48.000 жінок, але це не найвищі показники у світі.

      В Україні спостерігається один з найбільших в Європі рівнів онкозахворюваності. Щороку реєструється понад 16 тисяч нових випадків раку молочної залози. В Україні щогодини рак молочної залози виявляють у 2 жінок. Щогодини від цього захворювання помирає 1 українська жінка. За останні роки показник захворюваності на рак молочної залози в Україні зріс у 2,6 разів.

  Найбільше турбує експертів, що в Україні кожна п'ята жінка, у якої вперше виявляють рак молочної залози, помирає протягом року з моменту діагностики хвороби, що свідчить про високий відсоток занедбаних випадків.

 Перший пік захворюваності спостерігається у жінок в віці 40-45 років, а другий – 60-65 років. Проте останнім часом збільшилася захворюваність жінок віком до 40 років. Серед причин поширення раку молочної залози в Україні, експерти називають відсутність профілактичних оглядів серед жінок в сільській місцевості та уразливих груп населення.

 Рак молочної залози прогресує через відсутність ефективних програм на державному рівні, які були б спрямовані на покращення медичних оглядів серед жінок та формування дбайливого ставлення  до власного здоров'я.

Comments:

Жінка онлайн


Ворожіння  та прикмети на Новий рік 

Обряд ворожіння своїми коренями сягає  в язичницькі часи. Вважалося, що у новорічні свята настає розгул нечистої сили,  тому саме у цей період можна було дізнатися про майбутнє за допомогою  ворожби.  У залишках колишніх  язичницьких  обрядів  збереглися окремі  форми ворожінь – вечорниці, ворожіння про Долю,  ворожіння про нареченого і наречену, обряд кликання «до  каші» тощо. Слов’яни мали велику повагу до долі  і вважали її оповіщення проявом вищої волі богів. Тож як ворожили у старовину на новорічні свята?

далі...

Поговоримо по жіночому


 

Що подарувати рідній людині на свято?

Подарунок -  обов'язковий атрибут будь -якого свята. Навіть якщо він просто символічний, все одно має магічну силу: демонструє людині вашу турботу і почуття. Тільки що ж подарувати, аби серце рідної, коханої, близької людини стислося від радості та вдячності за увагу? Вчені стверджують, що не може бути більш корисного подарунку для людини, як домашні тварини. Бувають ситуації, коли домашні тварини буквально  наповнюють життя  людей радістю й змістом, полегшують  моральні й фізичні страждання. Дослідження показали, що тварини  лікують людину не гірше за пігулки.

далі... 

 Жінка відпочиває


Магія весільного вінка

На Прикарпатті здавна виготовляють  головні убори, які можна вважати справжнім  витвором мистецтва.  Тут плетуть унікальні  вінки з  гусячого  пір’я,  які використовують  у весільному обряді. Такий вінок відтворює давні шлюбні традиції, пов’язані з віруваннями та звичаями даного краю. Важить такий весільний  шедевр народної творчості від  1 до 3 кілограмів. А таких віночків на голові нареченої має  бути два: менший – спереду, більший – ззаду.

далі...

Краса та здоров'я


street workout in Ukraine

Street Workout  як альтернатива фітнес - залам

Чудовою альтернативою фітнес - залам та спортивним клубам є  Street Workout -  різновид вуличного спорту, що лише набирає популярності  серед української молоді. Street Workout передбачає  заняття на свіжому повітрі, що неминуче призводить до загартування організму. До того ж  вуличне тренування абсолютно безкоштовне  та  корисне  для організму будь - якого віку. 

далі...