Авторський блог

 • Головна
  Головна This is where you can find all the blog posts throughout the site.
 • Мітки
  Мітки Displays a list of tags that has been used in the blog.
 • Блогери
  Блогери Search for your favorite blogger from this site.
 • Архіви
  Архіви Contains a list of blog posts that were created previously.
 • Увійти

В Україні зняли трейлер про життя біженок. Відео

Posted Автор: Створено: в Блог
 • Font size: Larger Smaller
 • Переглядів: 12333
 • Підписатися на оновлення
 • Друкувати

         Напередодні Міжнародного жіночого дня Регіональне представництво Управління Верховного комісара ООН у справах біженців ( УВКБ ООН) провело спеціальний показ документального фільму – трейлеру  «Нові стіни. Жінки – біженки в Східній Європі».

   На кінопоказі у Києві зібралися кращі критики, режисери, громадські активісти, аби привернути увагу громадськості до теми жінок – біженців.

    Фільм знятий минулого року в Україні, Білорусі та Молдові іспанською режисеркою Паулою Паласіос. Кінострічка пропонує новий погляд на те, як жінки, що стали жертвами переслідувань, справляються з труднощами, які випали на їх долю. Фільм також відображає їхній особистий досвід вимушеного переселення у країни Східної Європи.

    Розширення Європейського Союзу на схід звело нові стіни і посунуло такі країни як Білорусь, Молдова та Україна на передову міжнародних міграційних потоків.

    Жінки частіше за інших біженців стають уразливими. У цьому документальному фільмі зображено долі п’яти жінок – біженок, які рятувалися від переслідувань у рідних Афганістані, Демократичній Республіці Конго, Ірані, Узбекистані та Росії в пошуках притулку, безпеки та нового дому.

 

    Авторка фільму підкреслює, що «Нові стіни» - це документальний фільм про «батьківщину, кордони, захист, сім’ю, ідентичність…найбільш важливі речі в житті, які героїні фільму втратили. Він змушує задуматись, чому ми так захищаємо території, на яких живемо» .

    Цей фільм розкриває глибину життєвих ситуацій, які покладені в основу холодної статистики. У жінок – біженок, з прибуттям у нову країну, одні проблеми, змінюються іншими, пов’язаними з місцевою інтеграцією. На жаль, державні установи країн Східної Європи ще не достатньо спроможні забезпечити потреби біженців, і тому, Європейський Союз та УВКБ ООН прагнуть допомогти їх урядам покращити умови інтеграції біженців.

    У свою чергу, кожна людина може зробити власний внесок у покращення адаптації іноземних гостей на своїй землі, бо незалежно від національності, релігії та інших відмінностей, ми повинні навчитися бачити те, що нас об’єднує і дає право називатися людиною.

Жінка онлайн


Ворожіння  та прикмети на Новий рік 

Обряд ворожіння своїми коренями сягає  в язичницькі часи. Вважалося, що у новорічні свята настає розгул нечистої сили,  тому саме у цей період можна було дізнатися про майбутнє за допомогою  ворожби.  У залишках колишніх  язичницьких  обрядів  збереглися окремі  форми ворожінь – вечорниці, ворожіння про Долю,  ворожіння про нареченого і наречену, обряд кликання «до  каші» тощо. Слов’яни мали велику повагу до долі  і вважали її оповіщення проявом вищої волі богів. Тож як ворожили у старовину на новорічні свята?

далі...

Поговоримо по жіночому


 

Що подарувати рідній людині на свято?

Подарунок -  обов'язковий атрибут будь -якого свята. Навіть якщо він просто символічний, все одно має магічну силу: демонструє людині вашу турботу і почуття. Тільки що ж подарувати, аби серце рідної, коханої, близької людини стислося від радості та вдячності за увагу? Вчені стверджують, що не може бути більш корисного подарунку для людини, як домашні тварини. Бувають ситуації, коли домашні тварини буквально  наповнюють життя  людей радістю й змістом, полегшують  моральні й фізичні страждання. Дослідження показали, що тварини  лікують людину не гірше за пігулки.

далі... 

 Жінка відпочиває


Магія весільного вінка

На Прикарпатті здавна виготовляють  головні убори, які можна вважати справжнім  витвором мистецтва.  Тут плетуть унікальні  вінки з  гусячого  пір’я,  які використовують  у весільному обряді. Такий вінок відтворює давні шлюбні традиції, пов’язані з віруваннями та звичаями даного краю. Важить такий весільний  шедевр народної творчості від  1 до 3 кілограмів. А таких віночків на голові нареченої має  бути два: менший – спереду, більший – ззаду.

далі...

Краса та здоров'я


street workout in Ukraine

Street Workout  як альтернатива фітнес - залам

Чудовою альтернативою фітнес - залам та спортивним клубам є  Street Workout -  різновид вуличного спорту, що лише набирає популярності  серед української молоді. Street Workout передбачає  заняття на свіжому повітрі, що неминуче призводить до загартування організму. До того ж  вуличне тренування абсолютно безкоштовне  та  корисне  для організму будь - якого віку. 

далі...