Контакти

Сайт "Жінка - Онлайн" не є комерційним проектом і не створений задля прибутку. 

Реклама на сайті існує у вигляді коротких посилань, на які НЕ ПОТРІБНО натискати. Така реклама необхідна для оплати хостингу, домену та інших витрат для функціонування сайту. Якщо у Вас виникнуть запитання чи пропозиції стосовно співпраці, бажання розмістити рекламу чи надати допомогу на розвиток даного ресурсу, ви можете зв’язатися  з нами за наступними контаками:

Юридична адреса Житомирської обласної громадської молодіжної організації «Жінка»:

10001 м. Житомир пров. Вацківський 9, кв. 273

тел. +38 067 994 09 24, + 38 063 143 32 32, (0412) 51 23 04;

електронна адреса: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Рахунок громадської організації «Жінка» в ПАТ КБ «ПРИВАТ-БАНК»

№ рахунку 26007055906310

МФО Банку 311744

КОД ОКПО 37672066

Адреса банку: вул. Велика Бердичівська 5, м. Житомир , 10000

Контакти редакції сайту «Жінка - онлайн»: тел. +38 067 994 09 24, +38 063 143 32 32, (0412) 51 23 04;

електронна адреса: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її., Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Comments:

Жінка онлайн


Ворожіння  та прикмети на Новий рік 

Обряд ворожіння своїми коренями сягає  в язичницькі часи. Вважалося, що у новорічні свята настає розгул нечистої сили,  тому саме у цей період можна було дізнатися про майбутнє за допомогою  ворожби.  У залишках колишніх  язичницьких  обрядів  збереглися окремі  форми ворожінь – вечорниці, ворожіння про Долю,  ворожіння про нареченого і наречену, обряд кликання «до  каші» тощо. Слов’яни мали велику повагу до долі  і вважали її оповіщення проявом вищої волі богів. Тож як ворожили у старовину на новорічні свята?

далі...

Поговоримо по жіночому


 

Що подарувати рідній людині на свято?

Подарунок -  обов'язковий атрибут будь -якого свята. Навіть якщо він просто символічний, все одно має магічну силу: демонструє людині вашу турботу і почуття. Тільки що ж подарувати, аби серце рідної, коханої, близької людини стислося від радості та вдячності за увагу? Вчені стверджують, що не може бути більш корисного подарунку для людини, як домашні тварини. Бувають ситуації, коли домашні тварини буквально  наповнюють життя  людей радістю й змістом, полегшують  моральні й фізичні страждання. Дослідження показали, що тварини  лікують людину не гірше за пігулки.

далі... 

 Жінка відпочиває


Магія весільного вінка

На Прикарпатті здавна виготовляють  головні убори, які можна вважати справжнім  витвором мистецтва.  Тут плетуть унікальні  вінки з  гусячого  пір’я,  які використовують  у весільному обряді. Такий вінок відтворює давні шлюбні традиції, пов’язані з віруваннями та звичаями даного краю. Важить такий весільний  шедевр народної творчості від  1 до 3 кілограмів. А таких віночків на голові нареченої має  бути два: менший – спереду, більший – ззаду.

далі...

Краса та здоров'я


street workout in Ukraine

Street Workout  як альтернатива фітнес - залам

Чудовою альтернативою фітнес - залам та спортивним клубам є  Street Workout -  різновид вуличного спорту, що лише набирає популярності  серед української молоді. Street Workout передбачає  заняття на свіжому повітрі, що неминуче призводить до загартування організму. До того ж  вуличне тренування абсолютно безкоштовне  та  корисне  для організму будь - якого віку. 

далі...