Женский фонд помощи "Все мы - женщины!"

логотип Анастасия Домани    Женский фонд помощи "Все мы - женщины!" ставит задачу помогать женщинам при защите своих основополагающих прав, а также способствуем предотвращению сексуальной дискриминации женщин, равноправию в процессе трудоустройства.

Активно помогаем женщинам с нетрадиционной сексуальной ориентацией, трансгендерам (женщинам) в различных сферах жизни.
 
Адрес фонда:
Киев, пр. Лобановского, 6-Д, офис 2
телефоны: 067-309-99-77
093-166-53-43
Президент фонда - Анастасия Домани

 

Жіночий журнал "MODISTA"

журнал MODISTA  Щоденний жіночий журнал MODISTA є одним з небагатьох україномовних  інтернет - ресурсів для жінок.

Новини  шоу - бізнесу, останні модні світові тенденції, рубрики  краса та здоров'я, кохання, жіночі таємниці, гороскопи, і навіть кулінарія - максимум різноманітної та корисної інформації для жінок.

 

Музей історії жіноцтва, історії жіночого та гендерного руху

музей історії жіноцтваПро проект

Дивлячись на світ через гендерні окуляри

   Перший, і поки що єдиний в Україні, музей історії жіноцтва, історії жіночого та гендерного руху – це музей, метою інформаційно-просвітницької діяльності якого є привернення уваги широких кіл громадськості до жіночої та гендерної проблематики;

сприяння  укріпленню культурних зв'язків між Україною та іншими країнами, консолідації міжнародного жіночого руху.   

Запрошуємо вас відвідати експозиції музею, завдяки яким ви зможете відчути на собі як відбувається гендерне конструювання у суспільстві.
 
Музей історії жіноцтва, історії жіночого та гендерного руху доступний за посиланням - http://gender.at.ua/ 

Житомирський жіночий інформаційно -консультативний центр

     Громадська організація «Жіночий інформаційно-консультативний центр» виникла у 2000 році. Її засновники-активні жінки прагнули сприяти розвитку громадянського суспільства.

      Задля цього вже майже 10 років організація реалізує проекти із поширення інформації щодо рівних прав та можливостей, сприяє підвищенню рівня життя, допомагаючи в першу чергу жінкам та дітям захистити свої людські права.

    З того часу ораганізація реалізувала чимало проектів, співпрацюючи із різними міжнародними донорами. Заснування безпечного притулку в реінтеграційному центрі «Євгенія» у 2005 році стало новим етапом розвитку.

Сьогодні ЖІКЦ шукає шляхів самодостатнього існування, працюючи над створенням соціального підприємства. Адреса сайту: www.wicc.com.ua

Жіночий Консорціум України

     Жіночий консорціум України – це громадська організація, яка здійснює координуючу роль в проведенні адвокаційних, навчальних та просвітницьких ініціатив, спрямованих на попередження насильства над жінками та дітьми, зокрема, домашнього; подолання торгівлі людьми та просування рівних прав і можливостей жінок.

        На сьогодні членами Жіночого консорціуму є 32 громадські організації з усіх областей України. Це місцеві та регіональні незалежні організації, які працюють над вирішенням таких пріоритетних питань:

- домашнє насильство та насильство над дітьми
- торгівля людьми, зокрема жінками та дітьми
- рівний доступ жінок до прийняття рішень
- ґендерні стереотипи

Наша мета:
Це вирішення актуальних проблем у сфері ґендерної рівності та реалізації прав дитини, через адвокатування та ефективну співпрацю з державними та недержавними організаціями, а також широке залучення місцевих громад та інституцій.

Адреса сайту: http://www.wcu-network.org.ua

Жінка онлайн


Ворожіння  та прикмети на Новий рік 

Обряд ворожіння своїми коренями сягає  в язичницькі часи. Вважалося, що у новорічні свята настає розгул нечистої сили,  тому саме у цей період можна було дізнатися про майбутнє за допомогою  ворожби.  У залишках колишніх  язичницьких  обрядів  збереглися окремі  форми ворожінь – вечорниці, ворожіння про Долю,  ворожіння про нареченого і наречену, обряд кликання «до  каші» тощо. Слов’яни мали велику повагу до долі  і вважали її оповіщення проявом вищої волі богів. Тож як ворожили у старовину на новорічні свята?

далі...

Поговоримо по жіночому


 

Що подарувати рідній людині на свято?

Подарунок -  обов'язковий атрибут будь -якого свята. Навіть якщо він просто символічний, все одно має магічну силу: демонструє людині вашу турботу і почуття. Тільки що ж подарувати, аби серце рідної, коханої, близької людини стислося від радості та вдячності за увагу? Вчені стверджують, що не може бути більш корисного подарунку для людини, як домашні тварини. Бувають ситуації, коли домашні тварини буквально  наповнюють життя  людей радістю й змістом, полегшують  моральні й фізичні страждання. Дослідження показали, що тварини  лікують людину не гірше за пігулки.

далі... 

 Жінка відпочиває


Магія весільного вінка

На Прикарпатті здавна виготовляють  головні убори, які можна вважати справжнім  витвором мистецтва.  Тут плетуть унікальні  вінки з  гусячого  пір’я,  які використовують  у весільному обряді. Такий вінок відтворює давні шлюбні традиції, пов’язані з віруваннями та звичаями даного краю. Важить такий весільний  шедевр народної творчості від  1 до 3 кілограмів. А таких віночків на голові нареченої має  бути два: менший – спереду, більший – ззаду.

далі...

Краса та здоров'я


street workout in Ukraine

Street Workout  як альтернатива фітнес - залам

Чудовою альтернативою фітнес - залам та спортивним клубам є  Street Workout -  різновид вуличного спорту, що лише набирає популярності  серед української молоді. Street Workout передбачає  заняття на свіжому повітрі, що неминуче призводить до загартування організму. До того ж  вуличне тренування абсолютно безкоштовне  та  корисне  для організму будь - якого віку. 

далі...