Листи, що змінюють долі

     З 7 по 10 грудня тисячі українців мають змогу приєднатися до всесвітнього Марафону Написання Листів, який щорічно організовує міжнародна організація "Amnesty International".

    Місія марафону – зупинити знущання над людьми, які були несправедливо засуджені або зазнали катувань. Листи солідарності на захист конкретних осіб, чиї права порушені, демонструють нашу небайдужість та підтримку.

   Як показує практика, листи написані під час марафону є великим аргументом та підставою для звільнення жертв несправедливості. Так, під час минулорічної акції було написано 1,376,492 листи, а чотирьох героїв Марафону відпущено на волю.

Цього року активісти організації "Amnesty International" планують зібрати в Україні вдвічі більше листів, ніж минулого року – 10 000. Адже значно розширилася мережа міст, які забажали приєднатися до всесвітнього руху, що  виступає за припинення грубих порушень прав людини. Практично, в кожному обласному центрі писатимуть листи солідарності.

  Героями Марафону 2012 є семеро людей, які є жертвами порушень прав людини. Це Яків Строган з Харкова, Алєсь Бєляцький з Білорусі, Марія Ізабель Франко з Гватемали , Чіоу Хо-шана з Тайваню, Дві учасниці Pussy Riot з Росії, Хуссейн Альмерфеді з Ірану, Мехман Хусейнов з Азербайджану.

  На світі майже 8 мільярдів людей, тисячі народностей, національностей. Але всіх людей без винятку об'єднує право на життя, захист честі та гідності. В жодній конституції світу не вказано, що хтось має право піддавати нас тортурам, знущатися та ображати. Байдужість вбиває, увага -рятує! Саме тому Житомирська обласна громадська молодіжна організація "Жінка" вирішила приєднатися до Марафону Написання Листів і стати координатором цієї акції у м.Житомирі.

   8 грудня з 17 до 19.30 год. в Кавоманії (м.Житомир) зібралася небайдужа молодь, яка охоче підтримала ініціативу написання листів на адресу героям Марафону 2012. Ми зібрали необхідну кількість листів та знайшли нових волонтерів, які забажали приєднатися до Amnesty International. А найголовніше - кожен з присутніх тепер достеменно знає, що будь -які жорстокі дії над людиною не припустимі!

Comments:

Жінка онлайн


Ворожіння  та прикмети на Новий рік 

Обряд ворожіння своїми коренями сягає  в язичницькі часи. Вважалося, що у новорічні свята настає розгул нечистої сили,  тому саме у цей період можна було дізнатися про майбутнє за допомогою  ворожби.  У залишках колишніх  язичницьких  обрядів  збереглися окремі  форми ворожінь – вечорниці, ворожіння про Долю,  ворожіння про нареченого і наречену, обряд кликання «до  каші» тощо. Слов’яни мали велику повагу до долі  і вважали її оповіщення проявом вищої волі богів. Тож як ворожили у старовину на новорічні свята?

далі...

Поговоримо по жіночому


 

Що подарувати рідній людині на свято?

Подарунок -  обов'язковий атрибут будь -якого свята. Навіть якщо він просто символічний, все одно має магічну силу: демонструє людині вашу турботу і почуття. Тільки що ж подарувати, аби серце рідної, коханої, близької людини стислося від радості та вдячності за увагу? Вчені стверджують, що не може бути більш корисного подарунку для людини, як домашні тварини. Бувають ситуації, коли домашні тварини буквально  наповнюють життя  людей радістю й змістом, полегшують  моральні й фізичні страждання. Дослідження показали, що тварини  лікують людину не гірше за пігулки.

далі... 

 Жінка відпочиває


Магія весільного вінка

На Прикарпатті здавна виготовляють  головні убори, які можна вважати справжнім  витвором мистецтва.  Тут плетуть унікальні  вінки з  гусячого  пір’я,  які використовують  у весільному обряді. Такий вінок відтворює давні шлюбні традиції, пов’язані з віруваннями та звичаями даного краю. Важить такий весільний  шедевр народної творчості від  1 до 3 кілограмів. А таких віночків на голові нареченої має  бути два: менший – спереду, більший – ззаду.

далі...

Краса та здоров'я


street workout in Ukraine

Street Workout  як альтернатива фітнес - залам

Чудовою альтернативою фітнес - залам та спортивним клубам є  Street Workout -  різновид вуличного спорту, що лише набирає популярності  серед української молоді. Street Workout передбачає  заняття на свіжому повітрі, що неминуче призводить до загартування організму. До того ж  вуличне тренування абсолютно безкоштовне  та  корисне  для організму будь - якого віку. 

далі...