Жінок потрібно підтримувати, а не утримувати

Українські жінки хочуть паритету – бути нарівні з чоловіками у всьому: в парламенті, бізнесі та владі.

Що не день, то українки доводять – вони готові діяти більш рішуче і не лише тоді, коли йдеться про їх особисті права.

     Інтереси країни, свобода слова, протизаконні рішення влади – українки здатні до жіночого бунту. Це вже не радянський типаж жінки, що мовчки зносила всі образи та каторжну працю на благо країни.

  Від створення першої жіночої організації в Україні минуло більше 100 років, але і тоді, і сьогодні, жінок об'єднує спільне бажання - захищати країну, приймати участь в державотворенні. Недарма гаслом перших жіночих об'єднань було «Слава Україні», а девізом слова Лесі Українки «Берімось краще до роботи, Змагаймось за нове життя!»

   Схоже, що сучасні українки нарешті зрозуміли: ніхто не зробить життя кращим, ніж вони самі. Ніхто не буде створювати спеціальних умов для жінок і запрошувати їх очолювати високі посади. Розчаровані обіцянками та пасивністю численних лідерів-чоловіків, жінки стали більш активними в діях:

    «Через паркан у Межигір'я лізла українська жінка. Давала ляпаса "письменнику" за образу Тараса Шевченка - теж. Квітами по морді Табачнику - теж. І квашеному Жириновському - капустою, теж. Тенденція. А чоловіки подібних же переконань ходять на марші зі смолосипами і вигукують щось дуже страшне для ворогів України.» Вахтанг Кіпіані, сторінка соціальної мережі фейсбук.

  Чим не вияв жіночого бунту? Поки чоловіки криво посміхаються – жінки діють! Якщо десять років тому інтернет не реагував на слово «гендер», а вперто запитував «може ви шукали тендер?» , то сьогодні ситуація докорінно змінилася. Жінки змусили всіх заговорити про гендерну політику як пріоритетний напрям розвитку країни.

     На днях у Києві, двадцять найсильніших жіночих громадських організацій, які об'єднує Жіночий Консорціум України, зробили ще один крок до подолання гендерної нерівності в суспільстві.

  Зі своїми ідеями, планами та програмами вони будуть підкорювати... інтернет, адже там зосереджена найбільша аудиторія молоді. Доступ до мережі інтернет неухильно покращується в Україні - це допоможе громадським активісткам налагодити роботу в невеликих містечках та сільській місцевості.

«Нові медіа – нові можливості для просування гендерної рівності та захисту жінок» - це не просто формальний тренінг. Це модуль, який навчає жінок працювати ефективно з необмеженою аудиторією та з користю для власного успіху.

   А підтримують українських жінок у прагненні утверджувати гендерну рівність, як завжди іноземці. Цього разу -  посольство США в Україні. Там впевнені: жінок треба підтримувати, а не утримувати. Шкода, що наші чоловіки не завжди це розуміють.

Comments:

Жінка онлайн


Ворожіння  та прикмети на Новий рік 

Обряд ворожіння своїми коренями сягає  в язичницькі часи. Вважалося, що у новорічні свята настає розгул нечистої сили,  тому саме у цей період можна було дізнатися про майбутнє за допомогою  ворожби.  У залишках колишніх  язичницьких  обрядів  збереглися окремі  форми ворожінь – вечорниці, ворожіння про Долю,  ворожіння про нареченого і наречену, обряд кликання «до  каші» тощо. Слов’яни мали велику повагу до долі  і вважали її оповіщення проявом вищої волі богів. Тож як ворожили у старовину на новорічні свята?

далі...

Поговоримо по жіночому


 

Що подарувати рідній людині на свято?

Подарунок -  обов'язковий атрибут будь -якого свята. Навіть якщо він просто символічний, все одно має магічну силу: демонструє людині вашу турботу і почуття. Тільки що ж подарувати, аби серце рідної, коханої, близької людини стислося від радості та вдячності за увагу? Вчені стверджують, що не може бути більш корисного подарунку для людини, як домашні тварини. Бувають ситуації, коли домашні тварини буквально  наповнюють життя  людей радістю й змістом, полегшують  моральні й фізичні страждання. Дослідження показали, що тварини  лікують людину не гірше за пігулки.

далі... 

 Жінка відпочиває


Магія весільного вінка

На Прикарпатті здавна виготовляють  головні убори, які можна вважати справжнім  витвором мистецтва.  Тут плетуть унікальні  вінки з  гусячого  пір’я,  які використовують  у весільному обряді. Такий вінок відтворює давні шлюбні традиції, пов’язані з віруваннями та звичаями даного краю. Важить такий весільний  шедевр народної творчості від  1 до 3 кілограмів. А таких віночків на голові нареченої має  бути два: менший – спереду, більший – ззаду.

далі...

Краса та здоров'я


street workout in Ukraine

Street Workout  як альтернатива фітнес - залам

Чудовою альтернативою фітнес - залам та спортивним клубам є  Street Workout -  різновид вуличного спорту, що лише набирає популярності  серед української молоді. Street Workout передбачає  заняття на свіжому повітрі, що неминуче призводить до загартування організму. До того ж  вуличне тренування абсолютно безкоштовне  та  корисне  для організму будь - якого віку. 

далі...