У Житомирі журналісти створювали світ без насилля

 майстер клас з журналістами   У дні всесвітньої кампанії «16 днів проти гендерного насилля»  житомирські  журналісти та просто бажаючі учасники  мали змогу  приєднатися  до майстер – класу з арт - терапії.

Арт- терапія — терапія мистецтвом, що  дозволяє експериментувати з почуттями  і виражати їх на символічному рівні. 

   Зустріч відбулася з ініціативи  громадської організації «Жінка».  Ціль та мета  майстер – класу - привернути увагу до  питання толерантності та  взаєморозуміння між статями.  

 Запрошеним пропонувалася створити модель – колаж «світу жінок» та «світу чоловіків».  Чоловіки мали змогу розповісти, якими вони уявляють  жінок,  що, на їх думку важливо для  жінки та її життя. Дівчата  мали змогу  поділитися думками щодо чоловічого світу, озвучити вимоги до чоловіків  та  порівняти уявлення   «світів» між двома статтями.

 Незважаючи на те, що колажі мали різну динаміку та кольорову насиченість, було помітним  прагнення учасників жити у  гармонійному світі. Як виявилося, світ жінок та світ чоловіків може бути без насилля, якщо ми  навчимося поважати вибір інших  та брати  до уваги  захоплення близьких нам людей.

  Психолог зустрічі Алла Леонідівна Весельська підсумувала: ми різні, але ми  - рівні, бо незважаючи на те, що чоловіки і жінки часто мають різні професії, посади, інтереси, заняття кожна людина незалежно від статі  заслуговує на повагу та гідність.

Кожен має право обирати для життя те, що важливо для нього, а не слідувати суспільним стереотипам. Цільовою  аудиторією майстер – класу було  обрано журналістів, тому що саме вони формують суспільну думку  у питаннях  гендерної рівності, домашнього насилля та взаєморозуміння між статями.

Зустріч відбулася за сприяння молодіжного центру «Кавоманія», за що організатори висловлюють окрему вдячність керівництву закладу.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Comments:

Жінка онлайн


Ворожіння  та прикмети на Новий рік 

Обряд ворожіння своїми коренями сягає  в язичницькі часи. Вважалося, що у новорічні свята настає розгул нечистої сили,  тому саме у цей період можна було дізнатися про майбутнє за допомогою  ворожби.  У залишках колишніх  язичницьких  обрядів  збереглися окремі  форми ворожінь – вечорниці, ворожіння про Долю,  ворожіння про нареченого і наречену, обряд кликання «до  каші» тощо. Слов’яни мали велику повагу до долі  і вважали її оповіщення проявом вищої волі богів. Тож як ворожили у старовину на новорічні свята?

далі...

Поговоримо по жіночому


 

Що подарувати рідній людині на свято?

Подарунок -  обов'язковий атрибут будь -якого свята. Навіть якщо він просто символічний, все одно має магічну силу: демонструє людині вашу турботу і почуття. Тільки що ж подарувати, аби серце рідної, коханої, близької людини стислося від радості та вдячності за увагу? Вчені стверджують, що не може бути більш корисного подарунку для людини, як домашні тварини. Бувають ситуації, коли домашні тварини буквально  наповнюють життя  людей радістю й змістом, полегшують  моральні й фізичні страждання. Дослідження показали, що тварини  лікують людину не гірше за пігулки.

далі... 

 Жінка відпочиває


Магія весільного вінка

На Прикарпатті здавна виготовляють  головні убори, які можна вважати справжнім  витвором мистецтва.  Тут плетуть унікальні  вінки з  гусячого  пір’я,  які використовують  у весільному обряді. Такий вінок відтворює давні шлюбні традиції, пов’язані з віруваннями та звичаями даного краю. Важить такий весільний  шедевр народної творчості від  1 до 3 кілограмів. А таких віночків на голові нареченої має  бути два: менший – спереду, більший – ззаду.

далі...

Краса та здоров'я


street workout in Ukraine

Street Workout  як альтернатива фітнес - залам

Чудовою альтернативою фітнес - залам та спортивним клубам є  Street Workout -  різновид вуличного спорту, що лише набирає популярності  серед української молоді. Street Workout передбачає  заняття на свіжому повітрі, що неминуче призводить до загартування організму. До того ж  вуличне тренування абсолютно безкоштовне  та  корисне  для організму будь - якого віку. 

далі...