Напиши лист - зміни життя

марафон написання листів   10 грудня  - у День захисту  прав людини Житомир долучиться до «Марафону написання листів» - однієї з найбільших глобальних акцій, яка мобілізує сотні тисяч людей в усьому світі.

Мета  марафону - змінити на краще життя людей, що стали жертвами порушення  прав людини, через простий акт написання листа.

    Листи будуть направлені урядам країн, створюючи тиск та домагаючись змін на краще у кожному окремому випадку. Крім того, учасники матимуть можливість написати листа особисто жертвам порушень прав людини, щоб висловити свою солідарність та підтримку.

Марафон написання листів – це щорічний захід Amnesty International - найбільшої у світі правозахисної організації,  що відслідковує зловживання та свавілля у сфері прав людини.

В рамках цього заходу люди у всьому світі одночасно пишуть листи на захист конкретних осіб, чиї права порушені, та на знак солідарності з ними. 

Цього року захід пройде у понад 80 країнах, а за час проведення акції Amnesty International очікує зібрати понад два мільйони паперових та електронних листів, факсів, текстових та twitter повідомлень, адресованих до органів влади та героїв Марафону. В України листи писатимуть більше чим у 30 містах на захист восьми осіб - героїв Марафону 2013.

 Електронного листа можна написати вже зараз на веб-сторінці Марафону - http://marathon.amnesty.org.ua/.

Марафон написання листів діє! Доказом цьому є люди, яких звільнили завдяки листам, справи яких зрушились нарешті з місця, люди, в яких через сотні конвертів     вселилась надія на зміни. Чим більше листів – тим більше шансів змінити чиюсь долю або врятувати чиєсь життя.

Цьогорічний всесвітній Марафон  буде 13-тим та вп’яте проходитиме в Україні. Громадська організація «Жінка» вдруге в Житомирі координуватиме Марафон написання листів. Ми писатимемо листи на захист:

 - Міріам Лопес з Мексики, що вижила після катувань та бореться за справедливість;

 - Мешканців села Набі Салех (окуповані Палестинські території), які  щоденно  зіштовхуються  з насильством з боку армії Ізраїлю;

 - COFADEH – Захисниками  прав людини, що  знаходяться під загрозою в Гондурасі;

 - Ігора Тиханюка з Білорусії, який був побитий поліцією за те, що він – гомосексуал.

- Олександра Попова з України – жертви   катувань з боку міліції.

А також підпишемо петицію, закликаючи Президента України Віктора Януковича  забезпечити розслідування кожного випадку неправомірного застосування сили до учасників мирних протестів, а також притягнення винних до відповідальності.

Запрошуємо усіх бажаючих написати листи солідарності разом  з нами! Місце та час зустрічі: 10 грудня,  соціально – психологічний факультет Житомирського державного Університету ім. Івана Франка ( вул. Івана Франко 40).

Comments:

Жінка онлайн


Ворожіння  та прикмети на Новий рік 

Обряд ворожіння своїми коренями сягає  в язичницькі часи. Вважалося, що у новорічні свята настає розгул нечистої сили,  тому саме у цей період можна було дізнатися про майбутнє за допомогою  ворожби.  У залишках колишніх  язичницьких  обрядів  збереглися окремі  форми ворожінь – вечорниці, ворожіння про Долю,  ворожіння про нареченого і наречену, обряд кликання «до  каші» тощо. Слов’яни мали велику повагу до долі  і вважали її оповіщення проявом вищої волі богів. Тож як ворожили у старовину на новорічні свята?

далі...

Поговоримо по жіночому


 

Що подарувати рідній людині на свято?

Подарунок -  обов'язковий атрибут будь -якого свята. Навіть якщо він просто символічний, все одно має магічну силу: демонструє людині вашу турботу і почуття. Тільки що ж подарувати, аби серце рідної, коханої, близької людини стислося від радості та вдячності за увагу? Вчені стверджують, що не може бути більш корисного подарунку для людини, як домашні тварини. Бувають ситуації, коли домашні тварини буквально  наповнюють життя  людей радістю й змістом, полегшують  моральні й фізичні страждання. Дослідження показали, що тварини  лікують людину не гірше за пігулки.

далі... 

 Жінка відпочиває


Магія весільного вінка

На Прикарпатті здавна виготовляють  головні убори, які можна вважати справжнім  витвором мистецтва.  Тут плетуть унікальні  вінки з  гусячого  пір’я,  які використовують  у весільному обряді. Такий вінок відтворює давні шлюбні традиції, пов’язані з віруваннями та звичаями даного краю. Важить такий весільний  шедевр народної творчості від  1 до 3 кілограмів. А таких віночків на голові нареченої має  бути два: менший – спереду, більший – ззаду.

далі...

Краса та здоров'я


street workout in Ukraine

Street Workout  як альтернатива фітнес - залам

Чудовою альтернативою фітнес - залам та спортивним клубам є  Street Workout -  різновид вуличного спорту, що лише набирає популярності  серед української молоді. Street Workout передбачає  заняття на свіжому повітрі, що неминуче призводить до загартування організму. До того ж  вуличне тренування абсолютно безкоштовне  та  корисне  для організму будь - якого віку. 

далі...