Інтерв'ю сам на сам

       Яку мету та ціль ставить перед собою громадська молодіжна організація «Жінка»?  Які  думки та цінності відстоює Голова організації та її члени?

      Неможливо   дати оцінку всім подіям та суспільним явищам. Людина  інколи змінює свої думки і це не так погано. До нас надходить нова інформація, нові знання і ми не можемо консервуватися в старих поглядах.  Але є  переконання, принципи, які громадська організація «Жінка» буде відстоювати завжди:

  1.Жінка не народжується для когось – аби приносити себе в жертву чи прислуговувати. Жінка народжується  для себе. Аби любити себе та інших, але не впадати в залежність від почуттів та чужих поглядів на життя. Жінка нікому нічого не зобов’язана. Хоче народжує, а хоче – ні. Вона має робити лише власний вибір, це її право.

   Жінка не повинна відчувати свою неповноцінність лише тому, що не може чи не хоче мати дітей, втратила їх внаслідок смерті. Це її особистий вибір. Культ материнства, який нав’язується українкам, насправді принижує, бо вказує, що державу цікавить лише репродуктивна функція жінки. Але Бог створив жінку не лише для материнства, він створив її для життя, і тому, Жінко, звільни себе від докорів совісті і почни жити!

   2. ГМО "Жінка"  стоїть  на позиції захисту прав людей нетрадиційної орієнтації. У Біблії сказано, що осуджувати людей великий гріх. Тільки Бог знає чому так стається, що чоловік кохає чоловіка, а жінка жінку. Це всього лише їх власний вибір статевої орієнтації. Ніхто немає ні морального, ні юридичного права засуджувати людину за її вибір.

   В Україні гомосексуалісти чи лезбійки, як правило,  не демонструють, а то й приховують  свої почуття. Суспільство не дає їм ніяких гарантій захисту свободи їх вибору. І це в той час, коли весь світ демонструє толерантність та розуміння. Та й як показує кримінальна статистика, страшні злочини, розбещення та зґвалтування чинять не люди нетрадиційної орієнтації, а ті, кого ми звикли вважати  "нормальними", духовно розвинутими громадянами ( випадок з Оксаною Макар).

3.Ми дотримуємося ідей фемінізму, але не надто крайніх. Коли чоловік відкриває та притримує двері перед жінкою, посміхаємося та кажемо «Дякую»)) І взагалі ми дружимо з чоловіками. Але від поглядів про вільну жінку, які має рівні права з чоловіком та всі можливості для  реалізації своїх законних прав, нізащо не відмовимося.

“Я не хочу боротьби чи війни статей і не проповідую їх. Просто вважаю, що суспільство має будуватися на справедливих засадах. У всьому. Звичайно, цікавіше займатись інтелектуальними питаннями, аніж варити їсти, прати, бігати на купівлю. Та це цікавіше не лише чоловікам, але й жінкам. Тому: чому б не поділити нецікаві заняття справедливо навпіл?” Соломія Павличко 

4.  Ми не уникаємо слова «гендер» і робимо все аби гендерна політика в Україні нарешті запрацювала. Жінка завжди зазнавала приниження та фінансової залежності, але у 21 ст. такі явища мають зникати. У сучасному світі 66 відсотків роботи в домашньому господарстві і неформальній економіці виконують жінки, а 99 відсотків усієї власності і приблизно стільки ж влади – у руках чоловіків.

    В Україні, як і в світі, характер гендерної рівності є декларативним. Заробітна плата жінок становить близько 69% заробітної плати чоловіків, безробітних серед жінок також значно більше. Через 20-30 років пенсія жінки становитиме менше половини пенсії чоловіків. Кількість жінок – політиків і керівників у нашій державі не перевищує 10%.

     Тож, як бачимо, чоловіки домінують і досі. Феменізм, який свого часу став на захист жінки і який є основою сучасного гендеру, і зараз викликає несприйняття, навіть спротив масової свідомості, адже йдеться про владу – суспільну, економічну, родинну. А де є влада – за неї точиться боротьба.

 5. Головна ціль діяльності  ГМО "Жінка" – змусити українок повірити в себе. Повірити, що вони можуть бути бізнесменами, політиками, президентами. Повірити, що вони  не тільки красиві та вміють добре готувати, а й можуть чудово керувати та приймати відповідальні рішення. Це все можливо завдяки переміні поглядів на саму себе.  Коли ви нарешті дозволите собі займатися тим, що вам цікаво, приділяти увагу своїм інтересам, саморозвитку, ставити ціль та йти до неї, це буде народження  НОВОЇ ЖІНКИ.

 І пам’ятайте, біля обмеженої заляканої жінки формується деспот або самодур. Тому насильство – духовне, фізичне, сексуальне, економічне чи психологічне, не може мати місця в житті НОВОЇ  ЖІНКИ. Інакше, ви ще не народились….

Comments:

Жінка онлайн


Ворожіння  та прикмети на Новий рік 

Обряд ворожіння своїми коренями сягає  в язичницькі часи. Вважалося, що у новорічні свята настає розгул нечистої сили,  тому саме у цей період можна було дізнатися про майбутнє за допомогою  ворожби.  У залишках колишніх  язичницьких  обрядів  збереглися окремі  форми ворожінь – вечорниці, ворожіння про Долю,  ворожіння про нареченого і наречену, обряд кликання «до  каші» тощо. Слов’яни мали велику повагу до долі  і вважали її оповіщення проявом вищої волі богів. Тож як ворожили у старовину на новорічні свята?

далі...

Поговоримо по жіночому


 

Що подарувати рідній людині на свято?

Подарунок -  обов'язковий атрибут будь -якого свята. Навіть якщо він просто символічний, все одно має магічну силу: демонструє людині вашу турботу і почуття. Тільки що ж подарувати, аби серце рідної, коханої, близької людини стислося від радості та вдячності за увагу? Вчені стверджують, що не може бути більш корисного подарунку для людини, як домашні тварини. Бувають ситуації, коли домашні тварини буквально  наповнюють життя  людей радістю й змістом, полегшують  моральні й фізичні страждання. Дослідження показали, що тварини  лікують людину не гірше за пігулки.

далі... 

 Жінка відпочиває


Магія весільного вінка

На Прикарпатті здавна виготовляють  головні убори, які можна вважати справжнім  витвором мистецтва.  Тут плетуть унікальні  вінки з  гусячого  пір’я,  які використовують  у весільному обряді. Такий вінок відтворює давні шлюбні традиції, пов’язані з віруваннями та звичаями даного краю. Важить такий весільний  шедевр народної творчості від  1 до 3 кілограмів. А таких віночків на голові нареченої має  бути два: менший – спереду, більший – ззаду.

далі...

Краса та здоров'я


street workout in Ukraine

Street Workout  як альтернатива фітнес - залам

Чудовою альтернативою фітнес - залам та спортивним клубам є  Street Workout -  різновид вуличного спорту, що лише набирає популярності  серед української молоді. Street Workout передбачає  заняття на свіжому повітрі, що неминуче призводить до загартування організму. До того ж  вуличне тренування абсолютно безкоштовне  та  корисне  для організму будь - якого віку. 

далі...