Консультація спеціалістів

       Інтернет - видання  «Жінка - онлайн» з розумінням ставиться до проблем жінок та чоловіків. Ми усвідомлюємо, що в багатьох  просто немає можливості та часу звернутися за консультацією до спеціалістів. Саме тому ми знайшли професіоналів - волонтерів, кращих знавців своєї справи, які допоможуть Вам вирішити та подолати особистісні чи сімейні проблеми.

        Увага! Участь в онлайн – консультаціях безкоштовна, але виключно для зареєстрованих користувачів даного сайту!

     Ви маєте змогу звернутися зі своїми питаннями до спеціалістів лише на нашому ФОРУМІ, описавши свою проблему чи запитання. Це робиться для того, аби консультанти уникали відповіді на одні й ті самі запитання та й ви матимете змогу бачити досвід розв’язання проблем інших людей. Користувачі, які порушують етику спілкування та правила форуму, будуть видалені без можливості повторної реєстрації.

 Марина Ларченко -кандидат юридичних наук, практикуючий юрист

Доцент кафедри права в Ніжинському державному університеті імені Миколи Гологя. Кандидат юридичних наук. Проблематика: кримінальне право,сімейне право, процес розлучення, дотримання прав жінок у шлюбі.

Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.">

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 Інна Піонтківська – соціальний педагог

Начальник відділу виховної роботи ЖВІ НАУ. Викладач соціальної педагогіки у вищих навчальних закладах. Проблематика: сімейні взаємостосунки між батьками і дітьми. Вирішення конфліктних ситуацій з батьками та однолітками.

Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.">

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 Алла Венгер – практикуючий  юрист.  Начальник юридичного відділу Повне товариство  «Ломбард «Україна», член Асоціації правників України, спеціалізація – кримінальне, адміністративне, сімейне  право

Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.">Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Comments:

Жінка онлайн


Ворожіння  та прикмети на Новий рік 

Обряд ворожіння своїми коренями сягає  в язичницькі часи. Вважалося, що у новорічні свята настає розгул нечистої сили,  тому саме у цей період можна було дізнатися про майбутнє за допомогою  ворожби.  У залишках колишніх  язичницьких  обрядів  збереглися окремі  форми ворожінь – вечорниці, ворожіння про Долю,  ворожіння про нареченого і наречену, обряд кликання «до  каші» тощо. Слов’яни мали велику повагу до долі  і вважали її оповіщення проявом вищої волі богів. Тож як ворожили у старовину на новорічні свята?

далі...

Поговоримо по жіночому


 

Що подарувати рідній людині на свято?

Подарунок -  обов'язковий атрибут будь -якого свята. Навіть якщо він просто символічний, все одно має магічну силу: демонструє людині вашу турботу і почуття. Тільки що ж подарувати, аби серце рідної, коханої, близької людини стислося від радості та вдячності за увагу? Вчені стверджують, що не може бути більш корисного подарунку для людини, як домашні тварини. Бувають ситуації, коли домашні тварини буквально  наповнюють життя  людей радістю й змістом, полегшують  моральні й фізичні страждання. Дослідження показали, що тварини  лікують людину не гірше за пігулки.

далі... 

 Жінка відпочиває


Магія весільного вінка

На Прикарпатті здавна виготовляють  головні убори, які можна вважати справжнім  витвором мистецтва.  Тут плетуть унікальні  вінки з  гусячого  пір’я,  які використовують  у весільному обряді. Такий вінок відтворює давні шлюбні традиції, пов’язані з віруваннями та звичаями даного краю. Важить такий весільний  шедевр народної творчості від  1 до 3 кілограмів. А таких віночків на голові нареченої має  бути два: менший – спереду, більший – ззаду.

далі...

Краса та здоров'я


street workout in Ukraine

Street Workout  як альтернатива фітнес - залам

Чудовою альтернативою фітнес - залам та спортивним клубам є  Street Workout -  різновид вуличного спорту, що лише набирає популярності  серед української молоді. Street Workout передбачає  заняття на свіжому повітрі, що неминуче призводить до загартування організму. До того ж  вуличне тренування абсолютно безкоштовне  та  корисне  для організму будь - якого віку. 

далі...