Українки – прародительки європейців

ДНК. У пошуках жінкиУкраїна  - прародителька Європи, - стверджують автори та експерти фільму «ДНК 2. У пошуках жінки»,  який став продовженням документального фільму  «ДНК. У пошуках нації.»

     Головний експерт проекту  професор Кембриджського університету Пітер Форстер дійшов висновку, що першопоселенці спочатку жили на українській землі, а вже потім заселили Європу.

   Це пояснюється тим, що коли відбулося сходження льодовика, життя на більшості територій Європи зупинилося. Україна стала притулком «льодовикового періоду», де людина змогла продовжувати існувати. Саме з українських територій відбулося розселення народів у Європу.

Під час проекту був здійснений ДНК аналіз 400 молодих жінок  з різних куточків України. Результати виявилися несподівані: понад  50% українських жінок мають генетичний тип - Н, який переважає у Європі. До того ж з’ясувалося, що жінки живуть на українських землях значно давніше, ніж чоловіки. Вчені  пояснюють:  жінки краще зберігають антропологічний тип.

 Архелоги, історики та генетики зійшлися на тому, що праукраїнська жінка ніколи не покидала меж країни. Вона тут народилася багато тисяч років тому, тут і прожила. Українки незмінно жили на одній території, незважаючи на постійні війни та прихід загарбників.

Жінки завжди  вибирали найсильніших і найбільш гідних чоловіків, щоб стати частиною їхнього народу. І це зовсім не означає, що вони когось зраджували – вони лише  вибирали краще життя для своїх дітей, для тисяч своїх нащадків. Ось чому українки залишалися незмінно на своїх території. Просто загарбники, хай би скільки вони знищили людей, не могли змінити генофонд, бо загибель народу,  ще не означає загибель жінок. Тому  українки у кілька разів давніші ніж чоловіки, які проживають на території України.

матріархат в УкраїніПершим поселенцям, які проживали на українських землях  в кам’яному віці, був притаманний побутовий матріархат ( влада  та культ жінки).

«Ми помітили , що  у мисливців на мамонтів, а  було це понад 30 тисяч років тому, був культ жінки. Це був світоглядний матріархат, саме тому ми запропонували археологам звернути увагу на цей момент», - розповів  автор фільму Іларіон Павлюк.

   З цим погоджується археолог, доктор історичних наук Михайло Гладких : «В інших варіантах культур не має жіночих зображень в такій кількості, як знаходимо у першопоселенцях Подніпров’я. Це були  фігурки жінок, їх зображення, які свідчили  про повагу та пошану до жінки, як до прародительниці».

Автори фільму стверджують, що українки  чи не єдині з європейців і досі зберігають  побутовий матріархат. Чи згодні з цим твердженням самі українці, - стало предметом гострих дискусій  пост- шоу "ДНК. Код українки", де  гості студії разом з ведучим телеканалу "Україна" Олегом Панютою обговорили підсумки та висновки фільму у студії каналу «Україна» .

    В обговоренні фільму взяли участь політики Інна Богословська та Ірина Фаріон, економіст Олег Соскін, а також російський публіцист та громадський діяч Валерій Коровін.  В ролі експертів були присутні: головний експерт проекту "ДНК 2. У пошуках жінки" професор Кембриджського університету Пітер Форстер, відомий український антрополог і етнолог, професор Сергій Сегеда, генетик Ярослав Ісаков, адвокат Тетяна Монтян, актриса Ольга Сумська, письменниця Ірена Карпа, автор фільму Іларіон Павлюк та інші.

Дивитися з 44 хвилини!

Comments:

Жінка онлайн


Ворожіння  та прикмети на Новий рік 

Обряд ворожіння своїми коренями сягає  в язичницькі часи. Вважалося, що у новорічні свята настає розгул нечистої сили,  тому саме у цей період можна було дізнатися про майбутнє за допомогою  ворожби.  У залишках колишніх  язичницьких  обрядів  збереглися окремі  форми ворожінь – вечорниці, ворожіння про Долю,  ворожіння про нареченого і наречену, обряд кликання «до  каші» тощо. Слов’яни мали велику повагу до долі  і вважали її оповіщення проявом вищої волі богів. Тож як ворожили у старовину на новорічні свята?

далі...

Поговоримо по жіночому


 

Що подарувати рідній людині на свято?

Подарунок -  обов'язковий атрибут будь -якого свята. Навіть якщо він просто символічний, все одно має магічну силу: демонструє людині вашу турботу і почуття. Тільки що ж подарувати, аби серце рідної, коханої, близької людини стислося від радості та вдячності за увагу? Вчені стверджують, що не може бути більш корисного подарунку для людини, як домашні тварини. Бувають ситуації, коли домашні тварини буквально  наповнюють життя  людей радістю й змістом, полегшують  моральні й фізичні страждання. Дослідження показали, що тварини  лікують людину не гірше за пігулки.

далі... 

 Жінка відпочиває


Магія весільного вінка

На Прикарпатті здавна виготовляють  головні убори, які можна вважати справжнім  витвором мистецтва.  Тут плетуть унікальні  вінки з  гусячого  пір’я,  які використовують  у весільному обряді. Такий вінок відтворює давні шлюбні традиції, пов’язані з віруваннями та звичаями даного краю. Важить такий весільний  шедевр народної творчості від  1 до 3 кілограмів. А таких віночків на голові нареченої має  бути два: менший – спереду, більший – ззаду.

далі...

Краса та здоров'я


street workout in Ukraine

Street Workout  як альтернатива фітнес - залам

Чудовою альтернативою фітнес - залам та спортивним клубам є  Street Workout -  різновид вуличного спорту, що лише набирає популярності  серед української молоді. Street Workout передбачає  заняття на свіжому повітрі, що неминуче призводить до загартування організму. До того ж  вуличне тренування абсолютно безкоштовне  та  корисне  для організму будь - якого віку. 

далі...