Найвпливовіші жінки України

Вже стали традиціями  щорічні рейтинги та проекти ТОП – 100 найвпливовіших  українців, які  складають журнали  «Кореспондент» та «Фокус».

Незважаючи на те, що проекти  існують  багато років, кількість жінок у рейтингах суттєво не збільшується.  Зазвичай серед складених ТОП – 100  впливових українців навіть десяток  жінок не нарахуєш.

І це при тому, що експерти оцінюють  не так статки відомих осіб, як їх вплив та внесок  у суспільне та політичне життя країни.

 Проаналізувавши рейтинги найвпливовіших українців за останні роки, не можна не помітити, що ряди жінок вкрай рідко поповнюються новими іменами.

Зазвичай, впливовими жінками називають Юлію Тимошенко, Філю Жебрівську, Галину Герегу, Анну Герман, Наталю Королевську та Ірину Акімову.

Втім, останніми роками  в рейтингу впливових українців  з’явилися жінки, які  не є політиками – це  Оксана Забужко, Ліна Костенко, Кіра Муратова, Катерина Осадча  та інші. Вплив даних жінок на суспільне життя у країні навіть більш помітний, чим державна діяльність окремих учасників рейтингу.

Так, книга Ліни Костенко «Записки українського самашедшого» стала ледве не головною культурною подією останніх років в Україні. До того ж вихід книги засвідчив, українці  прагнуть читати якісну літературу – перший тираж книги у  45.000 екземплярів  був  проданий  за кілька днів.

 Схожа доля  у книги «Музей покинутих секретів»  Оксани Забужко – письменниці, поетеси, чиє ім’я останніми роками стає все більш популярним та авторитетним у  світі. На даний час книга «Музей покинутих секретів»  вийшла  німецькою, англійською та польською мовами. Наразі готуються до друку російський та хорватський переклади. Книга продовжує виходити великими тиражами як в Україні, так і за кордоном.

 Завдяки телеведучій «Світського життя» Катерині Осадчій, яка в ТОП – 100 зазвичай наприкінці рейтингу, вся країна може дізнатися про розмах корупції та разючу прірву між життям олігархів та звичайних  українців.

Варто зауважити, що до першої  десятки  найвпливовіших українців  незмінно  потрапляє  лише Юлія Тимошенко – «тигр в клітці», такий підзагаловок  до матеріалу про лідера партії "Батьківщина" розмістив  журнал  "Кореспондент". Решта  впливових українок, як правило, відкривають другу півсотню рейтингу. 

 Журнал "Фокус" щорічно готує власний  рейтинг найвпливовіших жінок України. Щоправда складається він виключно за оцінками відомих чоловіків. Вони розглядають кандидаток за п’ятьма критеріями: близькість до ухвалення державних рішень, бізнес-вплив, вплив на громадську думку, особиста популярність і родинні зв’язки, привласнюючи їм місця від 1 до 100. Більшість з учасниць рейтингу "Фокус" - бізнес - леді або політичні діячі. А першість жіночого лідерства, як завжди,  утримує Юлія Тимошенко.

Comments:

Жінка онлайн


Ворожіння  та прикмети на Новий рік 

Обряд ворожіння своїми коренями сягає  в язичницькі часи. Вважалося, що у новорічні свята настає розгул нечистої сили,  тому саме у цей період можна було дізнатися про майбутнє за допомогою  ворожби.  У залишках колишніх  язичницьких  обрядів  збереглися окремі  форми ворожінь – вечорниці, ворожіння про Долю,  ворожіння про нареченого і наречену, обряд кликання «до  каші» тощо. Слов’яни мали велику повагу до долі  і вважали її оповіщення проявом вищої волі богів. Тож як ворожили у старовину на новорічні свята?

далі...

Поговоримо по жіночому


 

Що подарувати рідній людині на свято?

Подарунок -  обов'язковий атрибут будь -якого свята. Навіть якщо він просто символічний, все одно має магічну силу: демонструє людині вашу турботу і почуття. Тільки що ж подарувати, аби серце рідної, коханої, близької людини стислося від радості та вдячності за увагу? Вчені стверджують, що не може бути більш корисного подарунку для людини, як домашні тварини. Бувають ситуації, коли домашні тварини буквально  наповнюють життя  людей радістю й змістом, полегшують  моральні й фізичні страждання. Дослідження показали, що тварини  лікують людину не гірше за пігулки.

далі... 

 Жінка відпочиває


Магія весільного вінка

На Прикарпатті здавна виготовляють  головні убори, які можна вважати справжнім  витвором мистецтва.  Тут плетуть унікальні  вінки з  гусячого  пір’я,  які використовують  у весільному обряді. Такий вінок відтворює давні шлюбні традиції, пов’язані з віруваннями та звичаями даного краю. Важить такий весільний  шедевр народної творчості від  1 до 3 кілограмів. А таких віночків на голові нареченої має  бути два: менший – спереду, більший – ззаду.

далі...

Краса та здоров'я


street workout in Ukraine

Street Workout  як альтернатива фітнес - залам

Чудовою альтернативою фітнес - залам та спортивним клубам є  Street Workout -  різновид вуличного спорту, що лише набирає популярності  серед української молоді. Street Workout передбачає  заняття на свіжому повітрі, що неминуче призводить до загартування організму. До того ж  вуличне тренування абсолютно безкоштовне  та  корисне  для організму будь - якого віку. 

далі...