В Україні зменшиться народжуваність дітей

маленька дитина

 Новоутворений  уряд під керівництвом  Арсенія Яценюка  скасував ряд соціальних програм, пільг та виплат, які стосуються соціально незахищених громадян України.

За кілька місяців роботи нового уряду суттєво зросли ціни, рівень інфляції та безробіття. Збільшується заборгованість із нарахування заробітної плати та соціальних виплат.

Відмінено ряд соціальних законопроектів, які були покликані  збільшити народжуваність в Україні. Зокрема ліквідовано збільшення виплат при народженні  дитини, залежно від того, яка по рахунку дитина в сім’ї. Тепер при народженні будь - якої дитини батьки будуть отримувати однакову суму – 41280 грн. 

 Без сумніву, таке рішення вплине на рівень народжуваності в Україні, який до того ж не був високим.  Станом на 21 березня 2014 року в Україні народилося 41437 немовлят, а померло 61569 осіб. Природний приріст (скорочення) населення становив (–) 20132Смертність новонароджених та матерів під час пологів в Україні  також залишається однією з найвищих у Європі. Останні соціологічні дані свідчать, що 72,3% українських сімей – це родини тільки з однією дитиною.

 Зменшення народжуваності ставить під загрозу майбутнє України, бо призводить до швидкого старіння нації, а отже вимирання. Тому ми вважаємо відміну збільшення виплат на дітей такою, яка є злочинною. Громадська організація «Жінка» підтримала  ініціативу колишнього міністра соціальної політики Наталії Королевської, яка звернулася до Конституційного Суду з приводу неконституційності «антикризового пакету» нової влади.

На своїй сторінці в соціальній мережі Facebook  Наталя Королевська написала:

«Друзья, я готовлю обращение в Конституционный суд по поводу неконституционности "антикризисного пакета" новой власти. Присоединяйтесь к моему заявлению, если вы:

- пенсионер и считаете неконституционным и аморальным, что вашу пенсию не будут индексировать;

- родители, которые ждут рождения второго или третьего ребенка, и считаете незаконным то, что получите на 20 тысяч меньше при рождении второго ребенка и на 80 тысяч меньше при рождении третьего;

- родители, и не согласны с тем, что больше не будете получать пособие по уходу за ребенком до 3-х лет.

Давайте объединимся, и вместе защитим свои права! Экономить планируют на самых слабых. Это не социальная политика. Это циничные эксперименты над собственным народом.

 То есть, каждой семье, которая решилась на подвиг (а в наше время это подвиг) родить второго и третьего ребенка правительство сократило государственную помощь. Например, тем, кто планирует родить второго ребенка, сократят помощь на 20 тыс. грн.

А на третьего правительство вместо положенных 123 840 грн. выделит лишь 41 280 грн. То есть, каждая такая семья недополучит 82 500 гривень. Это не социальная политика. Это циничные эксперименты над собственным народом.» 

Як жінки   та чоловіки репродуктивного віку відреагували на ініціативу нового уряду відмінити збільшення виплат на народження дітей, читаймо на сторінках Facebook:

Юлия Трестер Женщина в этот период очень уязвима - она без работы без зарплаты, потому эти деньги очень важны!!!! и ничего плохого что она не бежит после родов работать - если она сделала выбор посидеть с ребенком - у нее должно быть достаточно денег, мама как оказалось - еще та работа, сложнее всех работ).

Volodymyr Ukrhoney Попри всю важкість економічного стану дуже важливо зберегти цю допомогу. Ми повинні найти можливість для відродження НАЦІЇ. Тут не без проблем, а особливо в середовищі низькосоціальному. Але треба  вирішити, як контролювати. Доведіть до всіх те, що відміняти матеріальну допомогу не на часі.

Svetlana Shevchuk Арештовуйте рахунки комуністів і регіоналів, перестаньте виплачувати заробітні плати тим депутатам, хто не голосує. І ще є багато чого, що з легкістю перекриє допомогу на діток. Таке враження, що нічого доброго для народу вони (депутати) не роблять, ціни ростуть страшно, податки не зменшуєте, а в домоленостях з ЄС та США тільки й мова про гроші.  А до дітей найлегше добратися. Якщо так і далі будете діяти - то скоро дочекаєтеся майдану-3.

Vitold Janczys Ну так кредиты из МВФ дают не просто так. Да и прижать социально зависимые слои населения намного проще нежели ссорится с олигархами, являющимися потенциальными спонсорами политиков.

Алексей Артёменко  Наша родина просто в шоці ... Ми розуміємо стан нашої економіки і стриманно сприйняли б адекватне рішення щодо зменьшення розміру цих виплат, але ж зрівняти повністю .... Так просто не можна робити!

Федосова-Цыбульска Вероника У ситуації, коли нація вимирає і народжуваність зменшується - дуже влучне рішення для геноциду власного народу! інакше не назвеш!

Comments:

Схожі дописи

Жінка онлайн


Ворожіння  та прикмети на Новий рік 

Обряд ворожіння своїми коренями сягає  в язичницькі часи. Вважалося, що у новорічні свята настає розгул нечистої сили,  тому саме у цей період можна було дізнатися про майбутнє за допомогою  ворожби.  У залишках колишніх  язичницьких  обрядів  збереглися окремі  форми ворожінь – вечорниці, ворожіння про Долю,  ворожіння про нареченого і наречену, обряд кликання «до  каші» тощо. Слов’яни мали велику повагу до долі  і вважали її оповіщення проявом вищої волі богів. Тож як ворожили у старовину на новорічні свята?

далі...

Поговоримо по жіночому


 

Що подарувати рідній людині на свято?

Подарунок -  обов'язковий атрибут будь -якого свята. Навіть якщо він просто символічний, все одно має магічну силу: демонструє людині вашу турботу і почуття. Тільки що ж подарувати, аби серце рідної, коханої, близької людини стислося від радості та вдячності за увагу? Вчені стверджують, що не може бути більш корисного подарунку для людини, як домашні тварини. Бувають ситуації, коли домашні тварини буквально  наповнюють життя  людей радістю й змістом, полегшують  моральні й фізичні страждання. Дослідження показали, що тварини  лікують людину не гірше за пігулки.

далі... 

 Жінка відпочиває


Магія весільного вінка

На Прикарпатті здавна виготовляють  головні убори, які можна вважати справжнім  витвором мистецтва.  Тут плетуть унікальні  вінки з  гусячого  пір’я,  які використовують  у весільному обряді. Такий вінок відтворює давні шлюбні традиції, пов’язані з віруваннями та звичаями даного краю. Важить такий весільний  шедевр народної творчості від  1 до 3 кілограмів. А таких віночків на голові нареченої має  бути два: менший – спереду, більший – ззаду.

далі...

Краса та здоров'я


street workout in Ukraine

Street Workout  як альтернатива фітнес - залам

Чудовою альтернативою фітнес - залам та спортивним клубам є  Street Workout -  різновид вуличного спорту, що лише набирає популярності  серед української молоді. Street Workout передбачає  заняття на свіжому повітрі, що неминуче призводить до загартування організму. До того ж  вуличне тренування абсолютно безкоштовне  та  корисне  для організму будь - якого віку. 

далі...