Олена Ясенєва

     Начало 19 века, избы с земляным полом и баба спит со скотиной, детская смертность составляла 7 из 10-ти, полная безграмотность.

     В послевоенное время женщина - это товарищ и соратник, который за верстатом должен стоять столько же, сколько и добротный мужик.(А-ля ваш гендер, девочки, когда выравнивают как и права, так и обязанности).

   Феминизация началась не из заокеанской свободной Америки, а первыми террористками из той самой царской России, где бабу убить и грехом-то не считалось. Все 50 тысяч лет существования человека функция добычи, развития, социализации осуществлялась мужчинами (правда недавно появились редчайшие исключения).

Матриархат – ошибочная ветвь развития цивилизаций. Яркий тому пример народности аулов, эскимосов. Раньше женщине приносило полное удовлетворение реализация в социальной группе «семья».

   Но желание растет, и женщина выходит на охоту (в социум). Не с целью убивать, а с целью нести мир, не с целью противостоять, а с целью дополнять вас, дорогие мужчины.  

Общественной организации "Жінка" быть и я буду с ней, как говорится «и в горе, и в радости». И для того, чтоб радости хватало всем. Ведь счастливая женщина – счастливые муж и дети. Доброта дело заразное, так что держитесь))

Comments:

Жінка онлайн


Ворожіння  та прикмети на Новий рік 

Обряд ворожіння своїми коренями сягає  в язичницькі часи. Вважалося, що у новорічні свята настає розгул нечистої сили,  тому саме у цей період можна було дізнатися про майбутнє за допомогою  ворожби.  У залишках колишніх  язичницьких  обрядів  збереглися окремі  форми ворожінь – вечорниці, ворожіння про Долю,  ворожіння про нареченого і наречену, обряд кликання «до  каші» тощо. Слов’яни мали велику повагу до долі  і вважали її оповіщення проявом вищої волі богів. Тож як ворожили у старовину на новорічні свята?

далі...

Поговоримо по жіночому


 

Що подарувати рідній людині на свято?

Подарунок -  обов'язковий атрибут будь -якого свята. Навіть якщо він просто символічний, все одно має магічну силу: демонструє людині вашу турботу і почуття. Тільки що ж подарувати, аби серце рідної, коханої, близької людини стислося від радості та вдячності за увагу? Вчені стверджують, що не може бути більш корисного подарунку для людини, як домашні тварини. Бувають ситуації, коли домашні тварини буквально  наповнюють життя  людей радістю й змістом, полегшують  моральні й фізичні страждання. Дослідження показали, що тварини  лікують людину не гірше за пігулки.

далі... 

 Жінка відпочиває


Магія весільного вінка

На Прикарпатті здавна виготовляють  головні убори, які можна вважати справжнім  витвором мистецтва.  Тут плетуть унікальні  вінки з  гусячого  пір’я,  які використовують  у весільному обряді. Такий вінок відтворює давні шлюбні традиції, пов’язані з віруваннями та звичаями даного краю. Важить такий весільний  шедевр народної творчості від  1 до 3 кілограмів. А таких віночків на голові нареченої має  бути два: менший – спереду, більший – ззаду.

далі...

Краса та здоров'я


street workout in Ukraine

Street Workout  як альтернатива фітнес - залам

Чудовою альтернативою фітнес - залам та спортивним клубам є  Street Workout -  різновид вуличного спорту, що лише набирає популярності  серед української молоді. Street Workout передбачає  заняття на свіжому повітрі, що неминуче призводить до загартування організму. До того ж  вуличне тренування абсолютно безкоштовне  та  корисне  для організму будь - якого віку. 

далі...