Моя особиста думка щодо участі жінки в житті країни така: жінка безперечно має проявляти громадську та соціальну активність, адже хто краще за неї зможе зрозуміти і вирішити на перший погляд, «жіночі проблеми»?

     Законодавчий захист материнства, висока смертність населення, правові порушення та інші соціальні проблеми мають спонукати жінок до діяльності, спротиву, а не пасивності та байдужості.

       На жаль, українські чоловіки не завжди сприймають всерйоз жіночу активність в бізнесі, політиці та громадській діяльності, часто вважаючи, що роль жінки обмежується лише сім'єю, вихованням дітей, прибиранням, приготуванням їжі. Але ми продовжуємо чекати від наших  чоловіків підтримки в наших починаннях і сподіваємося на розуміння.

      Вірю, що завдяки діяльності  громадських жіночих організацій, зокрема й ЖОГМО «Жінка» в нашій країні буде досягнута гендерна рівновага. І вона проявлятиметься не лише на папері, а й в реальному житті. Жінки матимуть достойну заробітну плату, гідний соціальний захист материнства, очолюватимуть високі посади та займатимуться великим бізнесом.
      Хочу, аби українські жінки мали найкращі можливості для самореалізації та жили не гірше європейок. Зроблю все залежне від мене, аби кожна жінка була щаслива і знайшла себе.

Comments:

Використання матеріалів з сайту можливе лише при умові активного відкритого для пошукових систем гіперпосилання на zhinka-online.com.ua