Найкрасивіші українки живуть в... діаспорі?

«Що нашого цвіту та по всьому світу» (українська народна пісня)

          В Україні  конкурси краси  вже  не викликають особливого захвату  в громадськості. Часто перемагає  не найвродливіша дівчина, а та,  котра має впливових  фаворитів або гроші.

   Зазвичай,  глядачі не зовсім задоволені переможницею, яка має представляти Україну на всесвітніх конкурсах краси. Мовляв, на вулицях можна й красивіших дівчат  зустріти. За всю історію конкурсів «Міс Всесвіт» та  «Міс Світу»  жодна українка ще  не стала переможницею.

   Своє бачення української краси нещодавно презентували українці, що проживають у США. У Чикаго з поміж 19 красунь обирали найкрасивішу українку в діаспорі. Дівчата, які  мають українське коріння, продемонстрували грацію, жіночність та повагу до свого народу.

   Так, на початку конкурсу вони вийшли в жовто – блакитному вбранні, символізуючи національні кольори України. Гордість та патріотизм, єдність з українською землею – ось що вирізняло  конкурс краси  "Міс Українська Діаспора 2012", проведений в Чикаго.

Україна належить до країн із найчисленнішою діаспорою. Нині, за різними ощнками, від 12 до 20 млн етнічних українців перебуває за межами своєї історичної батьківщини.

1861-й вважається роком по­чатку масової еміїрації, яка тривала до 1914 року і привела за океан понад 180 тисяч українцівПочатком еміграції українців до США вважають 1877 р. 

На початку конкурсу дівчата вийшли в українських народних костюмах. Кожна з учасниць символізувала вбрання того чи іншого краю України – можна було побачити одяг гуцулок, вбрання жінок з  Полісся чи Поділля. Журі було нелегко обрати серед дівчат переможницю - адже кожна з учасниць була справжньою красунею і гідною носити  титул найкрасивішої  українки в діаспорі. Переможницею стала Валерія Лосюк з Сан Дієго, США ( на першому фото).

     

При підготовці матеріалу було використано фотоматеріали зі сторінки Miss Ukrainian Diaspora  (соціальна мережа фейсбук).

Comments:

Жінка онлайн


Ворожіння  та прикмети на Новий рік 

Обряд ворожіння своїми коренями сягає  в язичницькі часи. Вважалося, що у новорічні свята настає розгул нечистої сили,  тому саме у цей період можна було дізнатися про майбутнє за допомогою  ворожби.  У залишках колишніх  язичницьких  обрядів  збереглися окремі  форми ворожінь – вечорниці, ворожіння про Долю,  ворожіння про нареченого і наречену, обряд кликання «до  каші» тощо. Слов’яни мали велику повагу до долі  і вважали її оповіщення проявом вищої волі богів. Тож як ворожили у старовину на новорічні свята?

далі...

Поговоримо по жіночому


 

Що подарувати рідній людині на свято?

Подарунок -  обов'язковий атрибут будь -якого свята. Навіть якщо він просто символічний, все одно має магічну силу: демонструє людині вашу турботу і почуття. Тільки що ж подарувати, аби серце рідної, коханої, близької людини стислося від радості та вдячності за увагу? Вчені стверджують, що не може бути більш корисного подарунку для людини, як домашні тварини. Бувають ситуації, коли домашні тварини буквально  наповнюють життя  людей радістю й змістом, полегшують  моральні й фізичні страждання. Дослідження показали, що тварини  лікують людину не гірше за пігулки.

далі... 

 Жінка відпочиває


Магія весільного вінка

На Прикарпатті здавна виготовляють  головні убори, які можна вважати справжнім  витвором мистецтва.  Тут плетуть унікальні  вінки з  гусячого  пір’я,  які використовують  у весільному обряді. Такий вінок відтворює давні шлюбні традиції, пов’язані з віруваннями та звичаями даного краю. Важить такий весільний  шедевр народної творчості від  1 до 3 кілограмів. А таких віночків на голові нареченої має  бути два: менший – спереду, більший – ззаду.

далі...

Краса та здоров'я


street workout in Ukraine

Street Workout  як альтернатива фітнес - залам

Чудовою альтернативою фітнес - залам та спортивним клубам є  Street Workout -  різновид вуличного спорту, що лише набирає популярності  серед української молоді. Street Workout передбачає  заняття на свіжому повітрі, що неминуче призводить до загартування організму. До того ж  вуличне тренування абсолютно безкоштовне  та  корисне  для організму будь - якого віку. 

далі...