Як зробити 2017 рік щасливим для себе

   Для того аби Новий Рік розпочався сприятливо та успішно, варто прислухатися до порад майстрів Фен – Шуй.

Фен - Шуй дуже старовинна наука про гармонію із Всесвітом та собою, яку китайці практикують вже понад дві тисячі років.

   Більшість людей помилково вважає це вчення східним і таким, що суперечить християнству. Однак Фен – Шуй не заперечує Бога, він лише вчить як зробити навколишній світ щасливим для себе. Крім того, є багато свідчень та фактів, що дана наука існувала в багатьох народів світу. Але лише китайці зуміли зберегти та збагатити Фен - Шуй.

   Перш за все, аби новий 2014 рік приніс людині вдачу та матеріальний добробут, майстри Фен – Шуй радять зробити енергетичне прибирання в помешканні. Допоки існують непотрібні речі (якими ви не користувалися більше чим півроку) - про ніякі зміни в особистому та професійному житті не може бути й мови.

 Хлам, безлад, затхлість, старі обшарпані речі, засохлі квіти,  одяг, який лежить «на всякий випадок», « на чорний день» або «на виріст» – мають бути негайно ліквідовані, навіть якщо з ними дуже важко розлучитися. На мові Фен – Шуй, цей непотріб всього лише згусток негативної енергетики, що сприяє бідності людини. Такі завали посилають у Всесвіт сигнал: «Я не довіряю життю, Богу, долі, тому й далі буду зберігати речі на всякий випадок». Прибирання має бути суцільним – від електронної скриньки свого комп'ютера до під'їзду будинку.

   Друга важлива робота, яку можна зробити тільки після прибирання – це скласти список бажань. Він має містити виключно позитивні мрії. Майстри Фен – Шуй радять не обмежувати свою фантазію та не ставити собі перепони: «все одно це не можливо або для цього треба багато грошей».  У таких випадках ви самі суперечите своїм мріям і не даєте їм проявитися в житті. Мрії потрібно записати на аркуші червоного кольору та покласти до червоного конверту. Бажано перев'язати його також червоною стрічкою, бо цей колір посилює енергію бажаннь та пришвидшує їх здійснення.

Третя важлива справа – найскладніша: потрібно позбавитися від образ, страхів та негативних думок, які накопичилися за останній рік. Сердитися на когось – означає наказувати себе, адже в такі хвилини  у вас виникають негативні емоції, а вони дуже руйнівні. В таких випадках рекомендують уявити людину, яка вам неприємна чи постійно ображає в зовсім іншій атмосфері. Приготуйте для цієї особи дуже багато пелюсток троянд і уявно  посипайте ними ненависну людину. Ті, хто зробили цю вправу, стверджують,ь що результати завжди приголомшуючі.

    І не забувайте, що наші думки та слова визначають наше майбутнє. Майстри Фен - Шуй радять завжди  уникати виразів «Я повинен, зобов'язаний, мені потрібно ». Такі слова заганяють нас у пастку насильницьких думок. Замість «Я повинна працювати. Треба займатися спортом. Я зобов'язана допомагати дітям» краще говорити « Я хочу..., я вибираю...., я надаю перевагу».

   Все це дуже важливо, бо у Фен – Шуй кожна дрібниця має значення. І бажання найшвидше збуваються у тих, хто світлий душею, хто вірить і часто посміхається. Один кореспондент прийшов до поважного професора взяти інтерв'ю. На дверях він помітив один із символів Фен - Шуй. "Професоре, Ви що вірите в цю чепуху? - запитав він із подивом. - Я - ні. Але кажуть вона діє і на тих, хто в це не вірить":)
 

Як правильно формулювати мрії для їх найшвидшого здійснення,  вам підкаже відомий психолог, автор багатьох пізнавальних книг та справжній чарівник Анатолій Свіяш. А ми ж бажаємо Вам радості, успіхів та гармонії у Новому 2014 році!

Comments:

Жінка онлайн


Ворожіння  та прикмети на Новий рік 

Обряд ворожіння своїми коренями сягає  в язичницькі часи. Вважалося, що у новорічні свята настає розгул нечистої сили,  тому саме у цей період можна було дізнатися про майбутнє за допомогою  ворожби.  У залишках колишніх  язичницьких  обрядів  збереглися окремі  форми ворожінь – вечорниці, ворожіння про Долю,  ворожіння про нареченого і наречену, обряд кликання «до  каші» тощо. Слов’яни мали велику повагу до долі  і вважали її оповіщення проявом вищої волі богів. Тож як ворожили у старовину на новорічні свята?

далі...

Поговоримо по жіночому


 

Що подарувати рідній людині на свято?

Подарунок -  обов'язковий атрибут будь -якого свята. Навіть якщо він просто символічний, все одно має магічну силу: демонструє людині вашу турботу і почуття. Тільки що ж подарувати, аби серце рідної, коханої, близької людини стислося від радості та вдячності за увагу? Вчені стверджують, що не може бути більш корисного подарунку для людини, як домашні тварини. Бувають ситуації, коли домашні тварини буквально  наповнюють життя  людей радістю й змістом, полегшують  моральні й фізичні страждання. Дослідження показали, що тварини  лікують людину не гірше за пігулки.

далі... 

 Жінка відпочиває


Магія весільного вінка

На Прикарпатті здавна виготовляють  головні убори, які можна вважати справжнім  витвором мистецтва.  Тут плетуть унікальні  вінки з  гусячого  пір’я,  які використовують  у весільному обряді. Такий вінок відтворює давні шлюбні традиції, пов’язані з віруваннями та звичаями даного краю. Важить такий весільний  шедевр народної творчості від  1 до 3 кілограмів. А таких віночків на голові нареченої має  бути два: менший – спереду, більший – ззаду.

далі...

Краса та здоров'я


street workout in Ukraine

Street Workout  як альтернатива фітнес - залам

Чудовою альтернативою фітнес - залам та спортивним клубам є  Street Workout -  різновид вуличного спорту, що лише набирає популярності  серед української молоді. Street Workout передбачає  заняття на свіжому повітрі, що неминуче призводить до загартування організму. До того ж  вуличне тренування абсолютно безкоштовне  та  корисне  для організму будь - якого віку. 

далі...