Як познайомитися з жінкою? Етикет та манери

  Як познайомитися з жінкою, аби не відштовхнути її від себе нечемними манерами? З чого починати бесіду і як вести себе в присутності дами? - Такі запитання хвилюють чи не кожного чоловіка.

     Будь – яка культурна людина має знати правила хорошого тону, а чоловік й поготів. Адже незважаючи на вік інформаційних технологій та очевидного прогресу, в правилах етикету мало що змінилося.

   Жінки традиційно очікують, що чоловіки першими проявлять ініціативу в знайомстві та стосунках. Хоча випадки, коли жінка вирішує першою зробити крок назустріч незнайомцю, не такі вже й рідкісні в наш час.

     За правилами етикету, чоловіка представляють дамі. Жінку представляють чоловікові лише тоді, коли він є Президентом або священиком. Жінки подають руку чоловікам, ті у відповідь їх легенько тиснуть. Якщо хлопець помилково подасть руку першим, дівчині потрібно виручити його — швиденько подати руку.

      Жінка може за бажанням розпочати розмову, не називаючи себе. Проте якщо чоловік відрекомендується, вона має одразу назватися. Незалежно від того, познайомились вони чи ні, люди, які сидять поруч за столом, повинні підтримувати розмову. Якщо ви не обзиваєтесь ні до кого, це велика нечемність стосовно господині, не кажучи вже про тих, хто сидить поруч із вами.

     У нас прийнято вітатися зі своїми знайомими на вулиці. Однак варто запам'ятати: вітаючись, чоловік ніколи не подає руку першим, він чекає, доки це зробить жінка. Йому ж досить сказати «Добрий день», а ще краще зняти капелюх чи хоча б трішки підняти його (берет, в'язану шапочку не знімають). Лише взимку, коли холодно, чоловік вітається, не піднімаючи головного убору. Вітаючись, жінка не знімає ні капелюшка, ні рукавичок.

     Трапляється, ви щоранку ідете на роботу та зустрічаєтеся з однією й тією ж жінкою. Запам'ятали її обличчя, і вона вже знає вас. У таких випадках теж потрібно привітатися, це може бути просто уклін. Якщо ви йдете вулицею з жінкою і зустріли знайомого, рекомендувати свою супутницю (супутника) не обов'язково.

Чоловік ніколи не повинен вітатися, тримаючи руку в кишені або цигарку в зубах.
Входячи до магазину, квартири (до будь- якого приміщення), пропускають уперед жінок, дітей, старших за віком.

       Якщо ви зустріли знайому жінку, краще не зупиняти її, а приєднатися до неї і піти разом у тому напрямку, куди вона йшла, — звичайно ж, якщо вона не заперечуватиме. Якщо ж жінка вважає, що чоловік проводжає її вже надто довго, вона може попрощатися з ним першої - ліпшої хвилини.

Якщо ви перебуваєте у товаристві жінки, то:
— не ведіть розмови про свої хвороби та невдачі;
— не намагайтеся цілком заволодіти розмовою;
— не заводьте розмови про людей, незнайомих присутнім;
— не дозволяйте собі «шпильок» та образливих жартів стосовно присутніх і відсутніх;
— не перепиняйте співбесідника;
— не сперечайтеся через дрібниці;

— не шукайте випадку, щоби продемонструвати свій «гострий язик»;
— не розповідайте застарілих історій, жартів та анекдотів;
— не хизуйтеся своїми здібностями, але й не відмовляйтеся проспівати, зіграти на музичному інструменті, якщо, звісно ж, умієте;
— не забувайте про увагу до літніх людей;
— не примушуйте інших «пити до дна» або їсти страву, яка їм не до смаку;
— не слід надовго привертати увагу присутніх розповідями
про свою сім'ю, поринати у спогади, перешіптуватися;
— не критикуйте страви, якими вас частують, навіть якщо  якась вам не до смаку.

Фрази, з яких можна розпочати знайомство:

Дозвольте мені познайомитися (запитати вас, потурбувати вас).
Чи можу я попрохати Вас...?
Проходьте, будь ласка (прошу, проходьте)!
Прошу, сідайте (сідайте, будь ласка)!
Дозвольте запросити вас...
Чи не хотіли б ви...
Давайте проведемо вечір разом.
Як ви дивитесь на прогулянку пішки?
Пропоную вам зіграти в шахи.

Чи можете ви позичити мені свій словник?
Скажіть, будь ласка...
Будьте ласкаві, напишіть...
Будьте так ласкаві, поясніть...

Усміхніться!

Молодий хлопець не знає, з чого почати бесіду з дівчиною.
— Як ся маєте? — зрештою починає.
— Дякую, добре,— одказує та.
— А як ся має ваша мама?
— Дякую, добре.
— А як ся мають ваші брат і сестра?
— Дякую, теж добре.
А далі хлопець вже не знає, що говорити. Тоді дівчина його виручає:
– Я маю ще діда і бабу))

Comments:

Схожі дописи

Жінка онлайн


Ворожіння  та прикмети на Новий рік 

Обряд ворожіння своїми коренями сягає  в язичницькі часи. Вважалося, що у новорічні свята настає розгул нечистої сили,  тому саме у цей період можна було дізнатися про майбутнє за допомогою  ворожби.  У залишках колишніх  язичницьких  обрядів  збереглися окремі  форми ворожінь – вечорниці, ворожіння про Долю,  ворожіння про нареченого і наречену, обряд кликання «до  каші» тощо. Слов’яни мали велику повагу до долі  і вважали її оповіщення проявом вищої волі богів. Тож як ворожили у старовину на новорічні свята?

далі...

Поговоримо по жіночому


 

Що подарувати рідній людині на свято?

Подарунок -  обов'язковий атрибут будь -якого свята. Навіть якщо він просто символічний, все одно має магічну силу: демонструє людині вашу турботу і почуття. Тільки що ж подарувати, аби серце рідної, коханої, близької людини стислося від радості та вдячності за увагу? Вчені стверджують, що не може бути більш корисного подарунку для людини, як домашні тварини. Бувають ситуації, коли домашні тварини буквально  наповнюють життя  людей радістю й змістом, полегшують  моральні й фізичні страждання. Дослідження показали, що тварини  лікують людину не гірше за пігулки.

далі... 

 Жінка відпочиває


Магія весільного вінка

На Прикарпатті здавна виготовляють  головні убори, які можна вважати справжнім  витвором мистецтва.  Тут плетуть унікальні  вінки з  гусячого  пір’я,  які використовують  у весільному обряді. Такий вінок відтворює давні шлюбні традиції, пов’язані з віруваннями та звичаями даного краю. Важить такий весільний  шедевр народної творчості від  1 до 3 кілограмів. А таких віночків на голові нареченої має  бути два: менший – спереду, більший – ззаду.

далі...

Краса та здоров'я


street workout in Ukraine

Street Workout  як альтернатива фітнес - залам

Чудовою альтернативою фітнес - залам та спортивним клубам є  Street Workout -  різновид вуличного спорту, що лише набирає популярності  серед української молоді. Street Workout передбачає  заняття на свіжому повітрі, що неминуче призводить до загартування організму. До того ж  вуличне тренування абсолютно безкоштовне  та  корисне  для організму будь - якого віку. 

далі...