Привіт Жінко!

картинка   Привіт Жінко! Чи знаєш ти, що наші шанси з’явитися на cвіт складають дуже низькі відсотки. Але ти живеш…

Бог подарував тобі життя і визначив, що ти жінка. Це особлива роль, адже світ жінки – це світ кохання, краси, нового початку життя, яке завдяки їй не пересихає на планеті Земля.

     Багато віків за нас, жінок, вирішували ким нам бути, чим займатися, скільки народжувати, як жити… Ми стомилися від цієї програми, від нудних гасел типу: «жінка має бути», «жінка має зробити», «справжня жінка - це», але все одно продовжуємо рухатися по спіралі, не роблячи опору суспільним стереотипам. 

  Чому більшість жінок все частіше не можуть відповісти на питання: Ти щаслива?

  Чому у віці 40 років, жінки озираючись на своє місце в суспільстві та сім’ї глибоко розчаровані – адже вони, як правило, мають не зовсім цікаву роботу, за яку отримують мізерну зарплатню, мають дітей, яким мама вже не потрібна, і чоловіка, що як правило зраджує або взагалі байдужий до неї.

 

Це реальність, яку ми самі створюємо. Ігноруємо свої інтереси, жертвуємо собою заради членів сім’ї, не вміємо відстоювати свої права та потреби, закриваємо очі на насильство вчинене проти нас - так ми підводимо петлю під своє життя – безбарвне, сіре, монотонне з переліку одних і тих самих фраз : «я повинна», «мені треба», «я боюся», «я не зможу», «це не для мене».

   ГОДІ! Даний сайт «Жінка онлайн» пропонує всім новий погляд на самих себе.

Любі жінки, зрозумійте, ніхто не прийде і не зробить вас інакшими. Лише ви самі. Якщо ви бажаєте змін, якщо ви незадоволені життям, якщо ви можете більше ніж кухня - дім – робота, ми разом подолаємо цей шлях від низу до верху. Можливо, саме ви станете успішною бізнес – леді чи депутаткою, директоркою великого концерну або президентом країни. Або просто подолаєте психологічні бар'єри і станете зовсім іншою, такою, якою мрієте за 20 хвилин до сну.

   Ми будемо підтримувати це бажання, плекати його, підкріплювати ваші знання законодавчою базою, цікавими  новинами, консультаціями кращих спеціалістів та іншими можливостями, що існують для жінки. Ми також заохочуємо небайдужих чоловіків до висловлення думок та поглядів на проблеми взаємостосунків статей. Нам буде легше зрозуміти один одного через діалог.

Не має значення хто Ви : жінка чи чоловік. Жінка - онлайн хоче бути рідною для всіх.  Пишіть, телефонуйте, ми завжди поруч.

Comments:

Схожі дописи

Жінка онлайн


Ворожіння  та прикмети на Новий рік 

Обряд ворожіння своїми коренями сягає  в язичницькі часи. Вважалося, що у новорічні свята настає розгул нечистої сили,  тому саме у цей період можна було дізнатися про майбутнє за допомогою  ворожби.  У залишках колишніх  язичницьких  обрядів  збереглися окремі  форми ворожінь – вечорниці, ворожіння про Долю,  ворожіння про нареченого і наречену, обряд кликання «до  каші» тощо. Слов’яни мали велику повагу до долі  і вважали її оповіщення проявом вищої волі богів. Тож як ворожили у старовину на новорічні свята?

далі...

Поговоримо по жіночому


 

Що подарувати рідній людині на свято?

Подарунок -  обов'язковий атрибут будь -якого свята. Навіть якщо він просто символічний, все одно має магічну силу: демонструє людині вашу турботу і почуття. Тільки що ж подарувати, аби серце рідної, коханої, близької людини стислося від радості та вдячності за увагу? Вчені стверджують, що не може бути більш корисного подарунку для людини, як домашні тварини. Бувають ситуації, коли домашні тварини буквально  наповнюють життя  людей радістю й змістом, полегшують  моральні й фізичні страждання. Дослідження показали, що тварини  лікують людину не гірше за пігулки.

далі... 

 Жінка відпочиває


Магія весільного вінка

На Прикарпатті здавна виготовляють  головні убори, які можна вважати справжнім  витвором мистецтва.  Тут плетуть унікальні  вінки з  гусячого  пір’я,  які використовують  у весільному обряді. Такий вінок відтворює давні шлюбні традиції, пов’язані з віруваннями та звичаями даного краю. Важить такий весільний  шедевр народної творчості від  1 до 3 кілограмів. А таких віночків на голові нареченої має  бути два: менший – спереду, більший – ззаду.

далі...

Краса та здоров'я


street workout in Ukraine

Street Workout  як альтернатива фітнес - залам

Чудовою альтернативою фітнес - залам та спортивним клубам є  Street Workout -  різновид вуличного спорту, що лише набирає популярності  серед української молоді. Street Workout передбачає  заняття на свіжому повітрі, що неминуче призводить до загартування організму. До того ж  вуличне тренування абсолютно безкоштовне  та  корисне  для організму будь - якого віку. 

далі...