Street Workout набирає популярності серед українських дівчат

women street workout       З ким або чим у вас асоціюється  Street  Workout?

    З гарними підкачаними хлопцями, які  лихо  крутяться на  турніках, так?  Віднині  так не буде   – Street Workout набирає популярності  серед українських дівчат.

     Адже   заняття на свіжому повітрі набагато краща альтернатива душним приміщенням фітнес – залів. До того ж  вуличне тренування абсолютно безкоштовне  та  й без сумніву корисне  для організму жінок.

      Що навчилися  робити дівчата, які захоплюються Street  Workout, можна буде побачити на  власні очі 21 вересня у м. Запоріжжя.  В рамках Фестивалю Здорового Способу Життя, який відбудеться у місті,  буде проведено змагання за участю жінок.

Для маленьких дівчаток передбачені  такі змагання як  вис  на турніку  на витягнутих руках (за часом). Дорослі дівчата будуть віджиматися від полу та демонструвати вміння на турніках.

    Також збірні команди Дніпропетровська та Запоріжжя  проведуть майстер – клас на відкритті нового спортивного  майданчика  Street Workout, який з'явився завдяки  реалізації  соціальних проектів "Ми – це місто" металіргуйного комбінату "Запоріжсталь". Організатор події  - Запоріжська обласна  молодіжна  громадська організація «Будуй життя».

Фото з жіночих змагань Street workout  надані організацією "Будуй життя":

Детальніше...

Шпаги та рапіра – зброя українок

Жіноча збірна України з фехтування на шаблях наразі найсильніша в світі – українки здобули золото  на чемпіонаті світу 2013 року в Будапешті.

Найбільше особистих перемог серед спортсменок збірної  в індивідуальних змаганнях має  Ольга Харлан, яка вже  третій рік поспіль стала чемпіонкою Європи з фехтування.

    Українки знову блискуче проявили себе у спорті, який ще 100 років тому вважався суто чоловічим.

Адже особисті змагання серед жінок  з  фехтування   перший раз  були проведені у  1924р. на Олімпійських іграх в Парижі, а  жіночі командні змагання - на Олімпіаді в Римі у 1960 р.

В 1956 р. в Лондоні жіноча команда СРСР вперше стала чемпіоном світу з фехтування.  Али лише  у 1996 році в Атланті  жінки вперше в історії Олімпіад схрестили шпаги в особистих і командних змаганнях, раніше вони  змагалися тільки  на рапірах.

Фото з вирішального та напруженого поєдинку між українкою Ольгою Харлан та росіянкою Катериною Дяченко. Церемонія нагородження чемпіонок  світу  з фехтування на шаблях в Будапешті: 

Детальніше...

Українки грають в шахи найкраще у світі

   Наприкінці 2012 року українка Ганна Ушеніна (на фото) блискуче виграла чемпіонат світу з шахів серед жінок.

 Це перший випадок за часів незалежності, коли українська жінка здобула престижну нагороду в спорті, який звично вважався чоловічим.

  Втім, вже у березні 2013 р. жіноча збірна України з шахів вперше в історії виграла золоті медалі командного чемпіонату світу.

У дев'яти турах чемпіонату українська команда не програла нікому, набравши в підсумку 16 очок з 18 можливих. Дівчата мають намір далі підкорювати вершини спортивного олімпу, долаючи гендерні стереотипи, за якими гра в шахи є суто чоловічою справою.

Чому жінки так довго йшли до перемоги?
Однією із об'єктивних причин нижчих досягнень жінок у шахах є те, що жінки значно пізніше за чоловіків професійно почали займатися цією грою.

Детальніше...

Чому дівчата бояться самбо?

    Ще 100 років тому жінки не могли приймати участі в Олімпійських іграх.  Це було заборонено, бо спортивні навантаження вважалися шкідливим для жінок.

    Лише з появою перших документів, які проголошували рівні права статей, у жінок з'явилася можливість безперешкодно займатися улюбленими видами спорту.

    З того часу волейбол, баскетбол, футбол і навіть бокс стали для багатьох жінок справою всього життя. І хоча чоловічі збірні краще фінансуються та в цілому більше підтримуються на державному рівні, жінки й не думають здаватися. Фемінізм, емансипація та гендерна рівність сприяли тому, що жінки стали масово займатися різними видами єдиноборств.

    Самбо – спорт, який традиційно пов'язують з чоловіками, адже він уособлює бій, боротьбу. Цей вид спорту вимагає не лише засвоєння практичних навичок самозахисту, але й високу морально-вольову стійкість спортсмена. Жорсткі навчально-тренувальні заняття, на яких доводиться долати втому, переборювати страх перед неприємними відчуттями від больових прийомів суперників, - здатен здолати не кожен. А якщо розповісти жінці, що самбо це не тільки красиві кидки суперника, але й нокаути, удушення та струс мізків, - рідко хто погодиться на таку перспективу.

Детальніше...

А Ви граєте в «цу цзюй»?

1women    Умовний відлік появи жіночого футболу можна почати із китайської фрески, вік якої понад 2 тисячі років. На фресці зображена древня китайська гра, яку грали жінки - «цу цзюй», що в перекладі означає: «штовхати м'яч».

   В часи Середньовіччя, коли релігійні догми та стереотипи були як ніколи жорстокими по відношенню до жінки , ні про які дівочі футбольні зустрічі мови не могло бути. 

  Втім, починаючи з XVII сторіччя у Європі жінки значно активізувалися і навіть провели свої перші поєдинки. Так, існує згадка про «незвичайний поєдинок» з м'ячем між заміжніми та незаміжніми жінками, який був проведений в невеликому шотландському містечку.

 Але Батьківщиною жіночого футболу і донині прийнято вважати Англію. Саме там у 1895 році був створений перший жіночий футбольний клуб - «Брітіш Леді Футбол Клаб». Слід зауважити, що жіночий футбол був не просто популярний, він був шалено популярний. В англійських архівах збереглися такі дані: в 1917 році в Престоні «жіночий поєдинок з м'ячем» зібрав величезну кількість глядачів - 10 тисяч, таким успіхом не могли похвалитися навіть найсерйозніші чоловічі матчі. 

Детальніше...

Схожі дописи

Жінка онлайн


Ворожіння  та прикмети на Новий рік 

Обряд ворожіння своїми коренями сягає  в язичницькі часи. Вважалося, що у новорічні свята настає розгул нечистої сили,  тому саме у цей період можна було дізнатися про майбутнє за допомогою  ворожби.  У залишках колишніх  язичницьких  обрядів  збереглися окремі  форми ворожінь – вечорниці, ворожіння про Долю,  ворожіння про нареченого і наречену, обряд кликання «до  каші» тощо. Слов’яни мали велику повагу до долі  і вважали її оповіщення проявом вищої волі богів. Тож як ворожили у старовину на новорічні свята?

далі...

Поговоримо по жіночому


 

Що подарувати рідній людині на свято?

Подарунок -  обов'язковий атрибут будь -якого свята. Навіть якщо він просто символічний, все одно має магічну силу: демонструє людині вашу турботу і почуття. Тільки що ж подарувати, аби серце рідної, коханої, близької людини стислося від радості та вдячності за увагу? Вчені стверджують, що не може бути більш корисного подарунку для людини, як домашні тварини. Бувають ситуації, коли домашні тварини буквально  наповнюють життя  людей радістю й змістом, полегшують  моральні й фізичні страждання. Дослідження показали, що тварини  лікують людину не гірше за пігулки.

далі... 

 Жінка відпочиває


Магія весільного вінка

На Прикарпатті здавна виготовляють  головні убори, які можна вважати справжнім  витвором мистецтва.  Тут плетуть унікальні  вінки з  гусячого  пір’я,  які використовують  у весільному обряді. Такий вінок відтворює давні шлюбні традиції, пов’язані з віруваннями та звичаями даного краю. Важить такий весільний  шедевр народної творчості від  1 до 3 кілограмів. А таких віночків на голові нареченої має  бути два: менший – спереду, більший – ззаду.

далі...

Краса та здоров'я


street workout in Ukraine

Street Workout  як альтернатива фітнес - залам

Чудовою альтернативою фітнес - залам та спортивним клубам є  Street Workout -  різновид вуличного спорту, що лише набирає популярності  серед української молоді. Street Workout передбачає  заняття на свіжому повітрі, що неминуче призводить до загартування організму. До того ж  вуличне тренування абсолютно безкоштовне  та  корисне  для організму будь - якого віку. 

далі...