Як правильно носити білі сукні?

біла сукняТой факт, що біла сукня личить майже усім жінкам та ще й у будь-якому віці, робить її дуже популярною, особливо влітку.

  Такий колір плаття зробить ваш образ легким, чуттєвим и свіжим, однак є і не дуже приємні моменти, про котрі не варто забувати, купуючи білу сукню. Наприклад, той факт, що забруднюються речі білого кольору дуже швидко, а тому одягати їх можна лише у деяких ситуаціях.

  Існують певні правила та рекомендації, що напевне допоможуть будь-якій жінці не лише правильно підібрати сукню білого кольору, а й правильно носити її, компонуючи із взуттям та іншими яскравими аксесуарами.

 Як обрати найкращу білу сукню?

Ідеальне біле плаття – це те, котре можна носити у будь-яку погоду та із будь-якими аксесуарами. Воно не повинно бути прозорим, сильно зминатися, а також мати сіруватий відтінок.

Краще за все обрати сукню, яка буде поєднуватися саме із вашим тоном шкіри, для цього обов’язково приміряйте плаття перед здійсненням покупки.

Тканина краще, щоб була непрозорою та дуже щільною. Перевірити ступінь прозорості можна, просвітивши сукню на сонці, після цієї процедури одразу буде зрозуміло, чи влаштує вона вас.

Отже, розглянемо основні рекомендації щодо вибору плаття в українському інтернет-магазині Shopart.ua:

  • Обов’язково читайте опис речей, особливу увагу потрібно звертати на характеристики тканини, що використовувалася для пошиття сукні.
  • Дуже гарними характеристиками відрізняються плаття із льону, особливо влітку вони мають приємні та позитивні особливості. За такою сукнею не потрібно особливо слідкувати, тканина непрозора, але водночас легка, до того ж льон – це натуральний матеріал.
  • Краще віддавати перевагу саме натуральним матеріалам.
  • Після купівлі сукні одразу ж підберіть «правильну» білизну до неї. Краще зупинитися на тілесних відтінках, які не будуть контрастувати із білизною плаття і погіршувати ваш зовнішній вигляд.
  • Якщо ви вважаєте, що не володієте ідеальною фігурою, то краще обирати плаття із простим покроєм, яке не буде підкреслювати усі недоліки фігури. Справа в тому, що білі сукні не створені для того, щоб приховувати недоліки, їх краще надягати тим, хто впевнений у собі і у своєму зовнішньому вигляді.

 

                                                                   Як носити білу сукню?

                                         

Однією із переваг білих суконь є те, що до них пасують майже будь-які аксесуари, а також взуття. Це можуть бути яскраві речі, а можуть бути більш стримані вироби, що додатково прикрасять ваш зовнішній вигляд. Підбирати взуття можна по кольору, а також по типу. Під літнє плаття білого кольору ідеально підійдуть сандалії тілесного, се ребристого чи золотистого забарвлення. Взагалі взуття бежевого, пісочного чи тілесного кольору – це ідеальній вибір для поєднання із білосніжною сукнею. Якщо ви хочете виділитися серед натовпу, то вдягніть яскраві туфлі,  які обов’язково підкреслять ваш образ. Актуальними будуть такі кольори, як червоний, бірюзовий, блакитний, рожевий.

Одним словом, усе повністю залежить від вашого власного вибору та бажання виглядати на всі сто відсотків щодня!

Comments:

Схожі дописи

Жінка онлайн


Ворожіння  та прикмети на Новий рік 

Обряд ворожіння своїми коренями сягає  в язичницькі часи. Вважалося, що у новорічні свята настає розгул нечистої сили,  тому саме у цей період можна було дізнатися про майбутнє за допомогою  ворожби.  У залишках колишніх  язичницьких  обрядів  збереглися окремі  форми ворожінь – вечорниці, ворожіння про Долю,  ворожіння про нареченого і наречену, обряд кликання «до  каші» тощо. Слов’яни мали велику повагу до долі  і вважали її оповіщення проявом вищої волі богів. Тож як ворожили у старовину на новорічні свята?

далі...

Поговоримо по жіночому


 

Що подарувати рідній людині на свято?

Подарунок -  обов'язковий атрибут будь -якого свята. Навіть якщо він просто символічний, все одно має магічну силу: демонструє людині вашу турботу і почуття. Тільки що ж подарувати, аби серце рідної, коханої, близької людини стислося від радості та вдячності за увагу? Вчені стверджують, що не може бути більш корисного подарунку для людини, як домашні тварини. Бувають ситуації, коли домашні тварини буквально  наповнюють життя  людей радістю й змістом, полегшують  моральні й фізичні страждання. Дослідження показали, що тварини  лікують людину не гірше за пігулки.

далі... 

 Жінка відпочиває


Магія весільного вінка

На Прикарпатті здавна виготовляють  головні убори, які можна вважати справжнім  витвором мистецтва.  Тут плетуть унікальні  вінки з  гусячого  пір’я,  які використовують  у весільному обряді. Такий вінок відтворює давні шлюбні традиції, пов’язані з віруваннями та звичаями даного краю. Важить такий весільний  шедевр народної творчості від  1 до 3 кілограмів. А таких віночків на голові нареченої має  бути два: менший – спереду, більший – ззаду.

далі...

Краса та здоров'я


street workout in Ukraine

Street Workout  як альтернатива фітнес - залам

Чудовою альтернативою фітнес - залам та спортивним клубам є  Street Workout -  різновид вуличного спорту, що лише набирає популярності  серед української молоді. Street Workout передбачає  заняття на свіжому повітрі, що неминуче призводить до загартування організму. До того ж  вуличне тренування абсолютно безкоштовне  та  корисне  для організму будь - якого віку. 

далі...