Про що говорить відвертий жіночий одяг

Відома американська супермодель Кім Алексіс за свою кар'єру з'явилася більше чим на 500 обкладинках модних журналів.

   Її успіху могла б позаздрити кожна дівчина, адже в модельному бізнесі лише одиницям вдається бути на вершині слави так довго. Проте сама Кім Алексіс не дуже пишається своєю професією та минулим.

  Після завершення кар'єри,  вона написала книгу "Модель для Кращого Майбутнього". В цій книзі Кім Алексіс відверто зізналася з якими труднощами вона постійно зіштовхувалася в модельній справі.

   "Найгіршим в цьому бізнесі є те, що тебе постійно просять йти на компроміс з твоїми моральними принципами. Є фотографії, до яких я повертаюся сьогодні і думаю: "Чому я дозволила їм вговорити мене на це? Я приймала деякі рішення, якими сьогодні не пишаюся".

 Кім попереджає: "Багато жінок граються з вогнем через те, як вони одягаються. Одяг, як у жінки легкої поведінки, насправді говорить: «Дивіться на мене, жадайте мене. Я легкодоступна і ви можете мати мене. Виставляти інтимні частини тіла означає афішувати себе для сексу – тому, коли ви одягаєтеся для того, щоб привернути сексуальну увагу, можете звинувачувати тільки себе, коли ви дійсно з нею зіткнетеся.

   Пристойний одяг говорить світові: 'Я поважаю себе і наполягаю на тому, щоб до мене ставилися з повагою'." Кім стверджує: "Можна бути стильною і привабливою, не носячи надто короткого одягу, глибоких декольте чи прозорих тканин.»

   Як відвертий жіночий одяг насправді впливає на чоловіків? Які емоції та думки виникають в чоловіків, коли вони бачать гарне, але спокусливе вбрання на жінці?
Відомий американський психолог та журналіст Майк Метьюз поділився думками з цього приводу:

    «Дуже часто я бачу жінок в прилягаючих джинсах, облягаючих сукнях та міні -спідницях. Деякі носять "розмальовані" штани, блузки з глибоким декольте, прилягаючі светри, в той час, коли інші показують частини своєї нижньої білизни.

  Жінки ходять у "сексуальному" одязі майже всюди: до школи, на роботу, навіть до церкви. Чи ці жінки прагнуть, щоби чоловіки їх шанували і поважали?

   Інколи я думаю, що їхні мотиви – глибоко внутрішні. Чи вони намагаються бути привабливими і модними, чи вони шукають чогось більшого? Чи  знають, які сигнали вони посилають чоловікам? Чи вони шукають уваги, чи намагаються знайти доброго чоловіка і тривалу любов? Чи вони намагаються спровокувати побачення, чи намагаються зміцнити впевненість у собі?!!!

   Це можуть бути ці чи інші мотиви, але найважливішим фактом є те, що "сексуальний" одяг не спонукає чоловіків шанувати і поважати жінок. Насправді, це гарантовано спонукатиме чоловіків до протилежного – зневаги та недовіри до жінок».

Що розпалює сексуальні думки у чоловіків?
Це природно – хотіти вдягатися привабливо. Але жінки, які носять "сексуальний" одяг, по суті "вдягнені для сексу", тобто, одягнені таким чином, що пробуджують сексуальні думки в чоловіків. Чому чоловіки реагують таким чином, і чому жінки не завжди це усвідомлюють?

    Тому що коли йдеться про людське тіло, чоловіки і жінки „зліплені" по різному. Фактом є те, що хлопцям не потрібно багато візуальних стимулів, щоби сексуально розпалитись. Вигляд жіночого тіла, навіть трішки, і навіть якщо жінка нам цілком не знайома, може одразу ж дати початок сексуальним думкам. Жінкам це можливо й важко зрозуміти, але це абсолютна правда.

   Як це влаштовано у жінок? Мої друзі-жінки кажуть мені, що без сумніву, жінки цінують вродливих, міцної статури чоловіків, але жінки не сприймають візуальних вражень так інтенсивно, як чоловіки. Жінки, наприклад, сприймають слова любові, ніжності і щирої вдячності набагато змістовніше, ніж фізичні образи чоловіків.

З огляду на ці відмінності немає сумніву, що "сексуальний" одяг жінки привертатиме увагу чоловіків. Для деяких жінок це спочатку може здаватися втішним чи приємним, але врешті-решт воно не веде до бажаного результату, тому що це не привертає тієї уваги чоловіка, якої жінка насправді хоче. 

   Відвертий одяг лише спонукає чоловіків швидше хотіти "використати" жінок сексуально, аніж любити їх за те, ким вони є.

 Вигляд жіночого тіла є таким сильним для чоловіків, що, навіть якщо вони є добре вишколені і високодисципліновані, то їм буде важко стриматися від сексуальних думок : «Якби тільки ми були наодинці...», або: «Я б без сумніву хотів,...».

   Це називається хтивістю , і той відвертий одяг, який носять жінки, може миттю розпалити такі думки.
Що спонукає чоловіків дивитися на жінок як на сексуальні об'єкти?

   На жінку, яка носить надто відкритий одяг, багато чоловіків дивитимуться лише як на «сексуальний об'єкт». Відвертий одяг, який обирає все більша кількість жінок, може серйозно впливати на те, як чоловіки загалом будуть дивитися та сприймати інших жінок.

 Коли чоловіки змушені бачити ледве не  кожну дівчину у відвертому вбранні, вони схильні розвинути викривлене бачення всіх жінок. Такі образи підштовхують їх сприймати і трактувати усіх інших жінок, з якими вони зустрінуться пізніше, як сексуальні об'єкти.

      Свідомо це, чи не свідомо, але якщо ти представляєш себе в сексуально - відкритий спосіб, то багато чоловіків бажатимуть твого тіла для задоволення, не зважаючи на тебе як особистість. Інші чоловіки будуть дивитися на тебе, як на сексуально розпущену. Інші постійно непокоїтимуться сексуальними спокусами і для них буде важко пізнати тебе як людину та особу. Деякі чіплятимуться до тебе словесно. Деякі говоритимуть тобі те, що ти хочеш почути, лише для того, щоб лягти з тобою у ліжко. Інші намагатимуться обмацувати тебе чи навіть зґвалтувати.

       Спонукай чоловіка любити тебе за те, ким ти є «всередині». Визначись, якої уваги ти насправді хочеш? Більшість жінок хочуть, щоб їх любили і поважали за те, ким вони є внутрішньо, а не за те, як вони виглядають. Подумай: чи це те, що ти хочеш? Чи ти хочеш, щоб тебе любив щирий і вірний чоловік? Чи може твій відвертий одяг допомогти тобі зустріти такого чоловіка, який розумітиме та кохатиме тебе в горі та радості?

   Одягаючись відверто, ти ризикуєш бути використаною чоловіками, позбавленими самоконтролю – використаною чоловіками, які шукають швидких розваг та жадають кожну гарненьку дівчину, яку тільки побачить. Подумай про наслідки таких контактів та стосунків, подивися на себе зі сторони - і ти зробиш вірний вибір, вибираючи нове вбрання. 

За матеріалами закордонних видань для молоді.

Comments:

Жінка онлайн


Ворожіння  та прикмети на Новий рік 

Обряд ворожіння своїми коренями сягає  в язичницькі часи. Вважалося, що у новорічні свята настає розгул нечистої сили,  тому саме у цей період можна було дізнатися про майбутнє за допомогою  ворожби.  У залишках колишніх  язичницьких  обрядів  збереглися окремі  форми ворожінь – вечорниці, ворожіння про Долю,  ворожіння про нареченого і наречену, обряд кликання «до  каші» тощо. Слов’яни мали велику повагу до долі  і вважали її оповіщення проявом вищої волі богів. Тож як ворожили у старовину на новорічні свята?

далі...

Поговоримо по жіночому


 

Що подарувати рідній людині на свято?

Подарунок -  обов'язковий атрибут будь -якого свята. Навіть якщо він просто символічний, все одно має магічну силу: демонструє людині вашу турботу і почуття. Тільки що ж подарувати, аби серце рідної, коханої, близької людини стислося від радості та вдячності за увагу? Вчені стверджують, що не може бути більш корисного подарунку для людини, як домашні тварини. Бувають ситуації, коли домашні тварини буквально  наповнюють життя  людей радістю й змістом, полегшують  моральні й фізичні страждання. Дослідження показали, що тварини  лікують людину не гірше за пігулки.

далі... 

 Жінка відпочиває


Магія весільного вінка

На Прикарпатті здавна виготовляють  головні убори, які можна вважати справжнім  витвором мистецтва.  Тут плетуть унікальні  вінки з  гусячого  пір’я,  які використовують  у весільному обряді. Такий вінок відтворює давні шлюбні традиції, пов’язані з віруваннями та звичаями даного краю. Важить такий весільний  шедевр народної творчості від  1 до 3 кілограмів. А таких віночків на голові нареченої має  бути два: менший – спереду, більший – ззаду.

далі...

Краса та здоров'я


street workout in Ukraine

Street Workout  як альтернатива фітнес - залам

Чудовою альтернативою фітнес - залам та спортивним клубам є  Street Workout -  різновид вуличного спорту, що лише набирає популярності  серед української молоді. Street Workout передбачає  заняття на свіжому повітрі, що неминуче призводить до загартування організму. До того ж  вуличне тренування абсолютно безкоштовне  та  корисне  для організму будь - якого віку. 

далі...