Планета Земля також жінка

схід сонця на планеті земля Можна    скільки завгодно говорити про мандри і подорожі по світі. Можна захоплюватися іншими країнами, материками або частинами світу.

    Але ніколи не потрібно забувати про велетенську жінку, яка  дала можливість кожному з нас насолоджуватися  сповна цим життям. Її  ім’я   –  планета Земля.

   Сьогодні вчені в один голос твердять:  Земля  - це не суміш глини та каменю, це живий організм, а ми для неї маленькі комахи, що живуть на її прекрасному тілі.

   Деякі з комах (людей) справжні паразити, влаштовують ядерні вибухи, висушують моря, руйнують гори та ліси, ховають в надрах токсичні відходи. А Земля терпить, прощає та дозволяє й далі людині проживати життя.

  Природа планети Земля, природа  всієї Галактики – це природа жінки. Ще в перших системах світогляду Земля розглядається як «мати»  небесних світил, як одухотворене тіло, на лоні якого живе людина. Як справжня жінка, планета Земля ніколи не розкриває повністю своїх таємниць. Греки називали її Гея, а ріки, гори, моря, пустелі були її дітьми.

 Будова планети Земля нагадує будову мислячої істоти: її шкіра – то земна кора, кровоносна система – річки й моря, легені – лісові масиви, серце – земне ядро, дві півкулі Землі – то дві півкулі головного мозку. Але людина знахабніла у своїй байдужості та корисливості до щедрот Землі: по всьому світові палають та вирубуються ліси, вулиці міст завалені сміттям, ріки отруєнні, газові факели вдень і вночі плавлять небо.

 І планета Земля починає хворіти, як будь – яка жива істота. І неї дійсно підвищується  температура, надра землі тривожно пульсують, з відкритих ран виривається вогненна лава – гаряча кров Землі. Кожного разу, коли падають літаки, тонуть кораблі, зникають  міста від повеней та землетрусів, Земля попереджає нас – Так не можна зі мною! Я більше не можу!

   Руйнівна діяльність людини припиниться лише тоді, коли кожен усвідомить, що Планета Земля – це наша Мати: єдина, рідна, справжня. Земля  годує нас, захищає, дає все необхідне для повноцінного життя. Коли ми спимо – вона продовжує рух, коли ми просинаємося  - дарує  світанки, засинаємо – дарує зорі, вона вічна, а ми – ні.

 Ми всього лише тимчасові туристи, які  з’ївши  останню рибину, спіймавши останнього птаха та зрубавши останнє дерево, зрозуміють нарешті, що гроші неїстівні… 

 

Comments:

Схожі дописи

Жінка онлайн


Ворожіння  та прикмети на Новий рік 

Обряд ворожіння своїми коренями сягає  в язичницькі часи. Вважалося, що у новорічні свята настає розгул нечистої сили,  тому саме у цей період можна було дізнатися про майбутнє за допомогою  ворожби.  У залишках колишніх  язичницьких  обрядів  збереглися окремі  форми ворожінь – вечорниці, ворожіння про Долю,  ворожіння про нареченого і наречену, обряд кликання «до  каші» тощо. Слов’яни мали велику повагу до долі  і вважали її оповіщення проявом вищої волі богів. Тож як ворожили у старовину на новорічні свята?

далі...

Поговоримо по жіночому


 

Що подарувати рідній людині на свято?

Подарунок -  обов'язковий атрибут будь -якого свята. Навіть якщо він просто символічний, все одно має магічну силу: демонструє людині вашу турботу і почуття. Тільки що ж подарувати, аби серце рідної, коханої, близької людини стислося від радості та вдячності за увагу? Вчені стверджують, що не може бути більш корисного подарунку для людини, як домашні тварини. Бувають ситуації, коли домашні тварини буквально  наповнюють життя  людей радістю й змістом, полегшують  моральні й фізичні страждання. Дослідження показали, що тварини  лікують людину не гірше за пігулки.

далі... 

 Жінка відпочиває


Магія весільного вінка

На Прикарпатті здавна виготовляють  головні убори, які можна вважати справжнім  витвором мистецтва.  Тут плетуть унікальні  вінки з  гусячого  пір’я,  які використовують  у весільному обряді. Такий вінок відтворює давні шлюбні традиції, пов’язані з віруваннями та звичаями даного краю. Важить такий весільний  шедевр народної творчості від  1 до 3 кілограмів. А таких віночків на голові нареченої має  бути два: менший – спереду, більший – ззаду.

далі...

Краса та здоров'я


street workout in Ukraine

Street Workout  як альтернатива фітнес - залам

Чудовою альтернативою фітнес - залам та спортивним клубам є  Street Workout -  різновид вуличного спорту, що лише набирає популярності  серед української молоді. Street Workout передбачає  заняття на свіжому повітрі, що неминуче призводить до загартування організму. До того ж  вуличне тренування абсолютно безкоштовне  та  корисне  для організму будь - якого віку. 

далі...