"Парфюм" як спроба відчути жінку

  Сергій Михалків "За день до почуттів" Виставка аналогової фотографії Сергія Михалківа під назвою „Парфюм"  – це перш за все   спроба відчути жінку.

     Жінку як аромат справжніх почуттів та відвертих бажань. Якщо б ми захотіли проілюструвати аромати мускусу, ванілі, чи троянди, можливо, фото Сергія пасували б якнайкраще.

    А можливо „Парфум" – ілюструє чоловічі бажання, адже за жанром фото  без поганого підтексту, виконані в стилі underporno. В будь-якому випадку, якщо зображення оголенного тіла, навіть в художній формі, змушує вас ніяковіти, ці фото не для вас.

  І навпаки, якщо найкрасивішим видовищем для вас є вигляд жіночого тіла в естетично-мистецькій подачі, то «Парфюм»  саме для вас. 

Біографічна довідка:
Сергій Михалків є ідейним засновником та постійним викладачем Львівської Фотоколи "Студія 111". Львів’янин, 1975 року народження.

 Професійно займається фотографією з 2002 року, після проходження курсу навчання та практики в "SKYLIGHT  STUDIOS" (Лондон, Англія). Тривалий час співпрацює з вітчизняними галереями та галереями європейських країн, приймає участь у різноманітних виставках, проектах як власних, так і спільно з іншими фотомитцями.

 Переможець фотоконкурсу від журналу «Плейбой» в Україні 2008 року. Дипломант та лауреат багатьох фотоконкурсів та учасник значної кількості фотоподій України та країн зарубіжжя. Основні жанри творчості: портрет, художня еротична фотографія, а також інтер’єрна та рекламна фотозйомки.

Фото та  матеріали сайту  www.artgreensofa.com

Comments:

Схожі дописи

Жінка онлайн


Ворожіння  та прикмети на Новий рік 

Обряд ворожіння своїми коренями сягає  в язичницькі часи. Вважалося, що у новорічні свята настає розгул нечистої сили,  тому саме у цей період можна було дізнатися про майбутнє за допомогою  ворожби.  У залишках колишніх  язичницьких  обрядів  збереглися окремі  форми ворожінь – вечорниці, ворожіння про Долю,  ворожіння про нареченого і наречену, обряд кликання «до  каші» тощо. Слов’яни мали велику повагу до долі  і вважали її оповіщення проявом вищої волі богів. Тож як ворожили у старовину на новорічні свята?

далі...

Поговоримо по жіночому


 

Що подарувати рідній людині на свято?

Подарунок -  обов'язковий атрибут будь -якого свята. Навіть якщо він просто символічний, все одно має магічну силу: демонструє людині вашу турботу і почуття. Тільки що ж подарувати, аби серце рідної, коханої, близької людини стислося від радості та вдячності за увагу? Вчені стверджують, що не може бути більш корисного подарунку для людини, як домашні тварини. Бувають ситуації, коли домашні тварини буквально  наповнюють життя  людей радістю й змістом, полегшують  моральні й фізичні страждання. Дослідження показали, що тварини  лікують людину не гірше за пігулки.

далі... 

 Жінка відпочиває


Магія весільного вінка

На Прикарпатті здавна виготовляють  головні убори, які можна вважати справжнім  витвором мистецтва.  Тут плетуть унікальні  вінки з  гусячого  пір’я,  які використовують  у весільному обряді. Такий вінок відтворює давні шлюбні традиції, пов’язані з віруваннями та звичаями даного краю. Важить такий весільний  шедевр народної творчості від  1 до 3 кілограмів. А таких віночків на голові нареченої має  бути два: менший – спереду, більший – ззаду.

далі...

Краса та здоров'я


street workout in Ukraine

Street Workout  як альтернатива фітнес - залам

Чудовою альтернативою фітнес - залам та спортивним клубам є  Street Workout -  різновид вуличного спорту, що лише набирає популярності  серед української молоді. Street Workout передбачає  заняття на свіжому повітрі, що неминуче призводить до загартування організму. До того ж  вуличне тренування абсолютно безкоштовне  та  корисне  для організму будь - якого віку. 

далі...