Відоме й невідоме про українську хату
Українки, які підкорили Голівуд
Марія Примаченко
ТОП-10 найсильніших країн світу, якими керують жінки
Медовий місяць та шлюбні традиції українців
Сага про сільську жінку
Дружини гетьманів України: забуті долі
Коли дитина готова до школи?
Street Workout  популярний серед українських дівчат

       Моя особиста думка щодо участі жінки в житті країни така: жінка безперечно має проявляти громадську та соціальну активність, адже хто краще за неї зможе зрозуміти і вирішити на перший погляд, «жіночі проблеми»?

     Законодавчий захист материнства, висока смертність населення, правові порушення та інші соціальні проблеми мають спонукати жінок до діяльності, спротиву, а не пасивності та байдужості.

       На жаль, українські чоловіки не завжди сприймають всерйоз жіночу активність в бізнесі, політиці та громадській діяльності, часто вважаючи, що роль жінки обмежується лише сім'єю, вихованням дітей, прибиранням, приготуванням їжі. Але ми продовжуємо чекати від наших  чоловіків підтримки в наших починаннях і сподіваємося на розуміння.

      Вірю, що завдяки діяльності  громадських жіночих організацій, зокрема й ЖОГМО «Жінка» в нашій країні буде досягнута гендерна рівновага. І вона проявлятиметься не лише на папері, а й в реальному житті. Жінки матимуть достойну заробітну плату, гідний соціальний захист материнства, очолюватимуть високі посади та займатимуться великим бізнесом.
      Хочу, аби українські жінки мали найкращі можливості для самореалізації та жили не гірше європейок. Зроблю все залежне від мене, аби кожна жінка була щаслива і знайшла себе.

     Начало 19 века, избы с земляным полом и баба спит со скотиной, детская смертность составляла 7 из 10-ти, полная безграмотность.

     В послевоенное время женщина - это товарищ и соратник, который за верстатом должен стоять столько же, сколько и добротный мужик.(А-ля ваш гендер, девочки, когда выравнивают как и права, так и обязанности).

   Феминизация началась не из заокеанской свободной Америки, а первыми террористками из той самой царской России, где бабу убить и грехом-то не считалось. Все 50 тысяч лет существования человека функция добычи, развития, социализации осуществлялась мужчинами (правда недавно появились редчайшие исключения).

Матриархат – ошибочная ветвь развития цивилизаций. Яркий тому пример народности аулов, эскимосов. Раньше женщине приносило полное удовлетворение реализация в социальной группе «семья».

   Но желание растет, и женщина выходит на охоту (в социум). Не с целью убивать, а с целью нести мир, не с целью противостоять, а с целью дополнять вас, дорогие мужчины.  

Общественной организации "Жінка" быть и я буду с ней, как говорится «и в горе, и в радости». И для того, чтоб радости хватало всем. Ведь счастливая женщина – счастливые муж и дети. Доброта дело заразное, так что держитесь))

    З давніх-давен проблема стосунків чоловіка і жінки вирішувалася за допомогою національних традицій, виховання, релігійних переконань тощо. Та й саме життя ніби підказувало, як мають складатися ці стосунки: Адам орав, Єва пряла. На жінці завжди трималася хата, діти. А чоловік мав здобувати їжу на кожен день.

    Та минали століття, і все значно ускладнилося. Нині жінка не обмежує свою діяльність лише родиною. Вона прагне зробити кар’єру науковця, керівника, і часто їй це вдається не гірше, ніж чоловікові. З’ясувалося, що сучасна жінка може бути не тільки чарівною, вихованою, освіченою, але й здатною виконувати традиційно чоловічу роботу інтелектуально, а у деяких випадках вона виявилася більш стриманою, дипломатичною і в той же час більш цілеспрямованою.

Детальніше...

   Це може видатися не скромно, але я саме та "нова" українська жінка, про яку стільки пишеться на сайті Жінка - онлайн . Я роблю кар'єру і не соромлюся того, що робота для мене цікавіша ніж сімейні стосунки.

  Звісно, я нічого не має проти тих жінок, які ведуть тихе сімейне життя. Але мені більше імпонує моя матеріальна незалежність та свобода вибору, чим те життя, яке ведуть переважно всі одружені  жінки.

    Звісно, я не відмовляюся від сім'ї та в майбутньому думаю народити дітей, але для цього  маю відчути себе ще більш впевнено. Маю дві вищі освіти, багато подорожую, обожнюю свою професію (юрист). Жінкам раджу не боятися відповідальних  рішень і кардинальних змін. Життя любить сміливих!


   Для мене приємно бути членом організації "Жінка".

    Я належу до тих, хто хоче жити в новій країні, де громадяни будуть вільні від стереотипів минулого.

    Я одна із тих, хто кинув виклик традиційності - мій диплом залізничника лежить в шкафу, тому що відверто кажучи, я ніколи не мріяла працювати на вокзалі.

  Треба завжди йти за покликанням, саме тому я стала займатися тим, що мені подобається.Зараз я маю чималий прибуток, а робота мені приносить справжнє задоволення.

 Завжди пам'ятаю слова Конфуція "Знайдіть собі роботу по душі, і Вам не прийдеться працювати жодного дня". Детальніше...

 Я підтримую ідеї громадської молодіжної організації "Жінка" тому що вірю, що кожна українка заслуговує кращого та більш достойного життя.

    Працюю в сфері торгівлі, але мрію з часом  стати приватним підприємцем. Жінкам бажаю  віри у себе та наполегливості в підкоренні життєвих цілей.  

Ніколи не здавайтеся і вірте, що кожна жінка неповторна!


Використання матеріалів з сайту можливе лише при умові активного відкритого для пошукових систем гіперпосилання на zhinka-online.com.ua