Відоме й невідоме про українську хату
Українки, які підкорили Голівуд
Марія Примаченко
ТОП-10 найсильніших країн світу, якими керують жінки
Медовий місяць та шлюбні традиції українців
Сага про сільську жінку
Дружини гетьманів України: забуті долі
Коли дитина готова до школи?
Street Workout  популярний серед українських дівчат

жінка- підприємець   В українському  бізнесі лише 12% жінок очолюють великі підприємства. Це  дуже низький показник, який свідчить, що жінкам – підприємцям сьогодні вкрай необхідна  підтримка та знання.

    Не чекати на допомогу держави вирішили організатори  Форуму  « Українки в бізнесі: власна справа - розвиток і успіх». Вони запросили на практичний форум жінок – підприємців з східного  регіону України, аби  підтримати розвиток  жіночого бізнесу.

   В рамках події заплановано бізнес-сесії  за основними тематиками: фінанси, юридичні аспекти, маркетинг і звичайно лідерство, без якого всі попередні складові втрачають сенс.

   Взяти участь в даній події зможуть власниці бізнесу, якому ще не виповнилося 5 років. Учасницям розкажуть на які аспекти потрібно звертати увагу в перебігу перших 5 років роботи, щоб «виростити» здорову, сильну компанію.

Організатори Форуму  чекають на почесних  гостей, ними будуть:

Джеффрі Пайєтта - Посол США в Україні;

Елізабет Хорст  - Заступник радника з економічних питань в Україні;

Володимир Лифар - директор корпорації «Бізнес-Майстер Дніпро», автор проекту «Стратегії жіночого успіху»;

Удод Євгеній Петрович, Голова Дніпропетровської обласної ради та інші.

У рамках заходу пройде презентація першої в Україні бізнес-платформи для жінок-підприємців, на якій вони в подальшому зможуть продовжити спілкування та онлайн – навчання.

 Також жінки- підприємці на Форумі зможуть  отримати інформацію про доступ до фінансових ресурсів для підприємців-початківців від ЄБРР ( Європейський Банк Реконструкції та Розвитку ) та інших фінансових установ.

Зареєструватися на Форум  можна на сайті «Українки в бізнесі» http://ukrainky.biz/seminar/ . Участь в семінарі є безкоштовною, витрати на харчування та транспорт відшкодовуються. Форум відбудеться 21 листопада у м. Дніпропетровську.

Використання матеріалів з сайту можливе лише при умові активного відкритого для пошукових систем гіперпосилання на zhinka-online.com.ua