Відоме й невідоме про українську хату
Українки, які підкорили Голівуд
Марія Примаченко
ТОП-10 найсильніших країн світу, якими керують жінки
Медовий місяць та шлюбні традиції українців
Сага про сільську жінку
Дружини гетьманів України: забуті долі
Коли дитина готова до школи?
Street Workout  популярний серед українських дівчат
рік синього дерев'яного коня      Рік  синього  дерев’яного коня  за східним календарем  наступить 31 січня 2014 року, а закінчиться 18 лютого 2015 року.  
 
Чому саме  в цей час? Тому що Новий Рік у переважній більшості країн Азії, які живуть за східним календарем, святкують  між 21 січня і 20 лютого.
 
 Східний календар або як ще його називають китайський, діє вже кілька тисяч років на значній території земної кулі  та  має дві основних легенди виникнення.
 
 Одна з них розповідає, що перед смертю Великий Будда запросив  до себе всіх тварин, аби  попрощатися з ними. Але на це запрошення  з’явилися лише дванадцять звірів.
 
Першою прибігла  хитра Криса, другим  працьовитий Бик, потім  сміливий Тигр, тихий Кролик, сильний Дракон, мудра Змія, красивий  Кінь, артистична Вівця, розумна Мавпа, яскравий Півень, вірна Собака  та  щаслива Свиня.
 
Прощаючись з тваринами, Великий  Будда подарував кожному з них, по одному рокові  правління. Так це чи ні, достеменно не відомо, але те що східний календар був складений за часів напівміфічного Жовтого імператора Хуан -ді  у середині третього тисячоліття до нашої ери підтверджують численні пам’ятки культури. 
 
Отже  кожні  дванадцять років повторюється рік тієї чи іншої тварини. Але рік дерев’яного коня  буває раз на 60 років. Чому так? Справа в тому, що  рік коня кожні 12 років відповідає різним елементам природи   - вогню, землі, металу, воді та дереву, які мають відповідне стихії  колірне  позначення - червоне, чорне, жовте, біле, синє. 
 
Тому рік коня  за останнє століття був Вогняним, Земляним ,Металевим, Водяним і Древ'яним: 
 
25 січня 1906 - 12 лютого 1907, рік Вогняного Коня.
11 лютого 1918 - 31 січня 1919, рік Земляного Коня.
30 січня 1930 - 16 лютого 1931, рік Металевого Коня.
15 лютого 1942 - 4 лютого 1943, рік Водяного Коня.
3 лютого 1954 - 16 лютого 1955, рік Дерев'яного Коня.
21 січня 1966 - 8 лютого 1967, рік Вогняного Коня.
7 лютого 1978 - 27 січня 1979, рік Земляного Коня.
27 січня 1990 - 14 лютого 1991, рік Металевого Коня.
12 лютого 2001 - 31 січня 2003, рік Водяного Коня.
31 січня 2014 - 18 лютого 2015, рік Дерев'яного Коня.
 
Як бачимо, 1954 рік  також був під знаком  синього дерев’яного  коня, це було 60 років тому.  У цей рік народилося багато знаменитостей: співачка Лайма Вайкуле, композитор Ігор  Крутой, американський актор Джон Траволта, кіноактор  Джекі Чан. Також цього року народилися такі відомі політики як:  Віктор Ющенко, Анґела  Меркель, Олександр Лукашенко, Кондоліза Райс,  Александр Квасневський, Уго Чавес.
 
Щодо важливих подій, які відбулися у 1954 році то найголовнішими  можна вважати  передачу Кримської області до складу України, випуск  першого  масового  кольорового телевізору,  дебют Елвіса Преслі та початок  ери  рок-н-ролу. 
 
Яким буде 2014 рік за прогнозами астрологів?
 
 
 
 
2014 рік  перебуватиме  під владою планети Сатурн. Сатурн – володар  долі, року, випробувань. Суворий, стриманий і холодний Сатурн любить усамітнення. Він неквапливий, задумливий, неемоційний. Закликає до чіткості, до створення власної системи цінностей. Він вводить у наше життя обмеження, звужує сфери активності. Несе зволікання, тяганину, а то й зовсім перекреслює  рожеві  плани. І все не тому, що Сатурн  такий шкідливий, а тому що він мудрий.
 
Сатурн - це час. Він не вміє вирішувати проблеми поспішно, «з льоту». Девіз Сатурна: «Всьому свій час». Пригальмовуючи  шалений  ритм життя, Сатурн закликає нас переосмислити життєві цінності, виробити свій власний погляд на події та речі, гармонізувати свій внутрішній  світі. Цього року в багатьох може  з'явитися бажання навести лад  в речах, думках, почуттях і стосунках. Велике значення набуває  поняття внутрішньої системи цінностей. 
 
Кар'єристи , на старт!
 
Багато астрологів  недолюблюють Сатурн, тому що ця планета асоціюється з перешкодами, труднощами, проблемами, важкою роботою. Але з іншої сторони  проблеми дають нам можливість зміцнювати свій характер і силу. «Без праці не витягнеш і рибку з ставка » - це девіз Сатурна. Так що в 2014 році приготуйтеся до важкої роботи і додаткових навантажень.
 
Кожна людина в цьому році повинна  буде зробити вибір - відмовитися від боротьби і стати невдахою або ж подолати труднощі і добитися успіху. Планети говорять про обставини та можливості, але саме людина робить вибір. У цей рік дуже важливо вистояти перед труднощами,  до того ж  вистояти самостійно, не вдаючись до чиєїсь допомоги, адже від цього залежить Ваше духовне зростання. Рік змусить усіх активніше взятися за справи, подолати лінощі та домогтися результату.
 
Під протекцією Сатурна  будуть  викладачі, науковці, колекціонери, бібліотекарі, судді, працівники органів внутрішніх справ, державні діячі, президенти  великих корпорацій і взагалі – всі  начальники.  Також Сатурн сприяє професіям, які пов'язані  із землею і матеріальними об'єктами - будівельникам, селянам, шахтарям, скульпторам, ювелірам і всім працівникам, чия діяльність пов'язана з впорядкуванням інформації, складанням картотек, що вимагає значного часу та уваги.
 
Особливо істотно планета підтримує чесних, працьовитих  людей. Наполеглива праця,  до якої  схиляє Сатурн, може поступово підняти людину на Олімп в її професійній сфері. 2014 рік  також сприятливий в плані навчання, набуття знань, отримання наукового ступеня. 
 
Ми не такі багаті , щоб купувати дешеві речі
 
Сатурн - строгий, він не терпить нехлюйства і марнотратства. І це  - планета - законодавець, яка забороняє порушувати закони навіть у дрібницях. Навіть  легковажні люди під впливом Сатурна стають серйозними, пунктуальними. Тому в  багатьох  підвищиться почуття відповідальності, почуття обов'язку. Взагалі, пам'ятайте: в прийдешньому році не буде легких грошей, щоб їх заробити доведеться попрацювати більше, ніж зазвичай.
 
 Сатурн допоможе поліпшити своє фінансове становище за рахунок економії, ощадливості, старанності в справах. Він дасть хороші шанси розбагатіти, придбати дуже великі, дорогі і головне – коштовні  речі, які давно хотілося купити. Саме в 2014 році  Ви цілком можете дозволити собі придбати нерухомість, міцні  меблі, сучасну побутову техніку,  точні годинники та надійні  сейфи, які будуть слугувати довго. Щоб запобігти фінансовим труднощам, варто також дуже ретельно планувати бюджет, уважно стежити, щоб видаткова частина не перевищувала доходи. 
 
Одружитися можна і за розрахунком, головне щоб розрахунок був правильним!
 
На жаль, енергія Сатурна  не дуже сприятлива  для сфери кохання та шлюбу. Сатурн не романтичний, скупий на почуття, створює стосунки  надмірно жорсткі і розмірені. Для багатьох пар такий постійний тиск може виявитися занадто важким випробуванням почуттів. У сімейне життя він приносить відчуття самотності  - і емоційного, і фізичного, а іноді навіть жорстоке ставлення  з боку шлюбного партнера. Найчастіше, шлюби, укладені в рік Сатурна бувають нещасливими, але досить довговічними. Часто це шлюби з розрахунку.
 
Але Сатурн дуже поблажливий до пар, для яких кохання  і взаємні зобов'язання не порожні слова. Якщо Ви знайомі вже кілька років, то шлюб, укладений в рік Сатурна обіцяє бути довгим і непорушним, сповнений взаємної ніжності, підтримки  і турботи. Шлюби, укладені цього року, будуть відрізнятися своєю патріархальністю. Сатурн - консервативна планета, вона робить людину прихильною  до всього традиційного, тому багато пар,  які живуть  в «цивільному шлюбі», приймуть рішення розписатися офіційно.
 
Рік буде також успішним для тих людей, які вважають за краще заводити зв'язки і любовні романи не для того, щоб зануритися в «повінь почуттів », а для того, щоб створити сім'ю. Якщо Ви самотні і мрієте знайти свою половинку - зверніть найпильнішу увагу на колег, співробітників і ділових партнерів : саме серед них, швидше за все, відшукається претендент (претендентка ) на Ваше серце, адже Сатурн покровитель службових романів. 
 
(Прогноз Леоніда Орлана http://leonid-orlan.livejournal.com/1118225.html)
 

Використання матеріалів з сайту можливе лише при умові активного відкритого для пошукових систем гіперпосилання на zhinka-online.com.ua