Відоме й невідоме про українську хату
Українки, які підкорили Голівуд
Марія Примаченко
ТОП-10 найсильніших країн світу, якими керують жінки
Медовий місяць та шлюбні традиції українців
Сага про сільську жінку
Дружини гетьманів України: забуті долі
Коли дитина готова до школи?
Street Workout  популярний серед українських дівчат

     Відомі політтехнологи, фахівці з медіа-комунікацій та ділових переговорів об'єдналися, аби допомогти українським жінкам розпочати політичну кар'єру.

     Зусиллями громадських активісток було створено серію навчальних фільмів «Жінки в політиці», які містять дієві поради, рекомендації як зробити з себе успішну жінку - політика.

   Крім того, власним досвідом подолання труднощів в політичній кар'єрі поділилися депутати Верховної Ради: Ірина Бережна, Лілія Гриневич, Леся Оробець та інші.

Фільми мають на меті сприяти справедливому представництву жінок у владі, адже незважаючи на те, що переважну більшість населення України складають жінки ( 56%), у парламенті їх відсоток ніколи не був вищим 10%.

    «Світ української політики та державного управління належить чоловікам. Але цим не треба перейматися. Треба робити свою справу високопрофесійно. І це перша складова успіху. Адже жінці необхідно мати на голову вищий фаховий рівень аніж чоловікові, щоб працювати на тій же посаді.

Друга складова - це завжди намагатися вийти із зони комфорту. Тільки так можливо розвиватися і реалізувати амбітні завдання.

Третя складова успіху, найважливіша - це любов. Це позитивне ставлення до справи, до людей, які тебе оточують. Це постійний пошук відповіді на питання: що і для кого я ще можу зробити» - так зауважила під час презентації Лілія Гриневич, Голова Комітету ВРУ з питань науки і освіти, одна з героїнь проекту.

    «Створенням навчальних фільмів «Жінки у політиці» ми надаємо доступ до знань про основні моменти, на які має звернути увагу жінка-політик на початку своєї кар'єри, а також мотивуватимемо жінок активніше реалізувати своє право на участь в політичному житті країни», зазначила Віра Карайчева, авторка ідеї та режисер проекту.

      Як готуватися до виступів та зустрічей, як правильно їх проводити, як домагатися свого під час переговорів? Як переконувати і схиляти на свій бік. Як боротися із хвилюванням? Про це та інше розповідають експерти у фільмі «Жінки в політиці. Риторика і переговори».

Повністю серію фільмів можна переглянути  на сайті «Жінки у політиці»: http://vybory2012.wcu-network.org.ua/

Організатори зйомок фільму: ВГО «Жіночий консорціум України», Волинська ОГО «Ґендерний центр», ГО «Київський інститут гендерних досліджень» за підтримки Канадського фонду розвитку місцевих ініціатив.

Використання матеріалів з сайту можливе лише при умові активного відкритого для пошукових систем гіперпосилання на zhinka-online.com.ua