Відоме й невідоме про українську хату
Українки, які підкорили Голівуд
Марія Примаченко
ТОП-10 найсильніших країн світу, якими керують жінки
Медовий місяць та шлюбні традиції українців
Сага про сільську жінку
Дружини гетьманів України: забуті долі
Коли дитина готова до школи?
Street Workout  популярний серед українських дівчат

«Що нашого цвіту та по всьому світу» (українська народна пісня)

          В Україні  конкурси краси  вже  не викликають особливого захвату  в громадськості. Часто перемагає  не найвродливіша дівчина, а та,  котра має впливових  фаворитів або гроші.

   Зазвичай,  глядачі не зовсім задоволені переможницею, яка має представляти Україну на всесвітніх конкурсах краси. Мовляв, на вулицях можна й красивіших дівчат  зустріти. За всю історію конкурсів «Міс Всесвіт» та  «Міс Світу»  жодна українка ще  не стала переможницею.

   Своє бачення української краси нещодавно презентували українці, що проживають у США. У Чикаго з поміж 19 красунь обирали найкрасивішу українку в діаспорі. Дівчата, які  мають українське коріння, продемонстрували грацію, жіночність та повагу до свого народу.

   Так, на початку конкурсу вони вийшли в жовто – блакитному вбранні, символізуючи національні кольори України. Гордість та патріотизм, єдність з українською землею – ось що вирізняло  конкурс краси  "Міс Українська Діаспора 2012", проведений в Чикаго.

Україна належить до країн із найчисленнішою діаспорою. Нині, за різними ощнками, від 12 до 20 млн етнічних українців перебуває за межами своєї історичної батьківщини.

1861-й вважається роком по­чатку масової еміїрації, яка тривала до 1914 року і привела за океан понад 180 тисяч українцівПочатком еміграції українців до США вважають 1877 р. 

На початку конкурсу дівчата вийшли в українських народних костюмах. Кожна з учасниць символізувала вбрання того чи іншого краю України – можна було побачити одяг гуцулок, вбрання жінок з  Полісся чи Поділля. Журі було нелегко обрати серед дівчат переможницю - адже кожна з учасниць була справжньою красунею і гідною носити  титул найкрасивішої  українки в діаспорі. Переможницею стала Валерія Лосюк з Сан Дієго, США ( на першому фото).

     

При підготовці матеріалу було використано фотоматеріали зі сторінки Miss Ukrainian Diaspora  (соціальна мережа фейсбук).

Використання матеріалів з сайту можливе лише при умові активного відкритого для пошукових систем гіперпосилання на zhinka-online.com.ua