Відоме й невідоме про українську хату
Українки, які підкорили Голівуд
Марія Примаченко
ТОП-10 найсильніших країн світу, якими керують жінки
Медовий місяць та шлюбні традиції українців
Сага про сільську жінку
Дружини гетьманів України: забуті долі
Коли дитина готова до школи?
Street Workout  популярний серед українських дівчат
українська жінка за працеюУкраїнські жінки ймовірніше більше ніколи не матимуть змоги виходити на пенсію раніше 60 років.
 
Президент України  Петро Порошенко наклав вето на зміни до закону про загальнообов’язкове державне пенсійне страхування, якими продовжувалась до 2022 року дія норми про можливість жінкам виходити на пенсію у 55 років, за наявності страхового стажу не менше 30 років та за умови звільнення з роботи. 
 
    Як зазначив президент, з огляду на наявність протягом останніх років дефіциту бюджету Пенсійного фонду України, який покривається за рахунок коштів державного бюджету, на сьогодні відсутнє фінансове забезпечення реалізації зазначеного положення, що, за інформацією Кабінету Міністрів України, потребуватиме у 2015 році додаткових видатків у розмірі 387,5 млн гривень (чотири дні війни, яка обходиться Україні у 100 мільйонів гривень щодня?). 
 
      Нагадаємо, раніше народні депутати України ухвалили законопроект № 1086 від 28.11.2014,  яким  передбачалося продовжити право жінок на достроковий вихід на пенсію до 1 січня 2022 року, а також можливість подання за бажанням пенсіонера до цієї дати (зараз — до 1 січня 2016 року) довідки для обчислення пенсії заробітку за будь-які 60 місяців роботи підряд до 1 липня 2000 року.
 
  До 1 січня 2015 року право дострокового виходу на пенсію за віком мали жінки, яким виповнилося 55 років, за наявності страхового стажу не менше 30 років та за умови звільнення з роботи.
 
 Петро Порошенко запропонував народним депутатам взагалі виключити із закону норму, яка продовжує право дострокового виходу жінок на пенсію. Як відомо, Україна з 2011 року почала збільшувати пенсійний вік для жінок до 60 років. Це передбачено програмою співпраці з Міжнародним валютним фондом (МВФ).  
 

Використання матеріалів з сайту можливе лише при умові активного відкритого для пошукових систем гіперпосилання на zhinka-online.com.ua