Відоме й невідоме про українську хату
Українки, які підкорили Голівуд
Марія Примаченко
ТОП-10 найсильніших країн світу, якими керують жінки
Медовий місяць та шлюбні традиції українців
Сага про сільську жінку
Дружини гетьманів України: забуті долі
Коли дитина готова до школи?
Street Workout  популярний серед українських дівчат

women street workout       З ким або чим у вас асоціюється  Street  Workout?

    З гарними підкачаними хлопцями, які  лихо  крутяться на  турніках, так?  Віднині  так не буде   – Street Workout набирає популярності  серед українських дівчат.

     Адже   заняття на свіжому повітрі набагато краща альтернатива душним приміщенням фітнес – залів. До того ж  вуличне тренування абсолютно безкоштовне  та  й без сумніву корисне  для організму жінок.

      Що навчилися  робити дівчата, які захоплюються Street  Workout, можна буде побачити на  власні очі 21 вересня у м. Запоріжжя.  В рамках Фестивалю Здорового Способу Життя, який відбудеться у місті,  буде проведено змагання за участю жінок.

Для маленьких дівчаток передбачені  такі змагання як  вис  на турніку  на витягнутих руках (за часом). Дорослі дівчата будуть віджиматися від полу та демонструвати вміння на турніках.

    Також збірні команди Дніпропетровська та Запоріжжя  проведуть майстер – клас на відкритті нового спортивного  майданчика  Street Workout, який з'явився завдяки  реалізації  соціальних проектів "Ми – це місто" металіргуйного комбінату "Запоріжсталь". Організатор події  - Запоріжська обласна  молодіжна  громадська організація «Будуй життя».

Фото з жіночих змагань Street workout  надані організацією "Будуй життя":

 

 Довідка: Street workout — (укр. вуличне тренування) — це масовий рух, заснований на заняттях фізичною культурою із застосуванням тренувального обладнання в громадських об'єктах, таких як шкільні двори, парки, спортивні площадки в міській забудові. Включає тренування на турніку, брусах, яке відбувається на свіжому повітрі.

Використання матеріалів з сайту можливе лише при умові активного відкритого для пошукових систем гіперпосилання на zhinka-online.com.ua