Відоме й невідоме про українську хату
Українки, які підкорили Голівуд
Марія Примаченко
ТОП-10 найсильніших країн світу, якими керують жінки
Медовий місяць та шлюбні традиції українців
Сага про сільську жінку
Дружини гетьманів України: забуті долі
Коли дитина готова до школи?
Street Workout  популярний серед українських дівчат

    Головна подія осені 2012 р.  у   модних кулуарах – це Ukrainian Fashion Week.

  Український тиждень моди вже існує 15 років і щоразу збільшує кількість шанувальників моди. Так, цієї осені в Києві, на показах українських та закордонних дизайнерів зібралося понад 20 тисяч гостей.   

 Місія Ukrainian Fashion Week – не лише продемонструвати нові колекції одягу та модні тенденції сезону. Головна ціль – відкривати нових талановитих дизайнерів  та заохочувати молодь до цієї справи.

     Створювати одяг – це справжнє мистецтво, що буде жити вічно, адже людині властиве прагнення до краси. А хто може відмовитися від красивого одягу? Чи може жінка бути байдужою до красивого одягу?

    Експерти підрахували, що на моду жінки витрачають більше, ніж чоловіки на зброю. Втім, світ моди існує не лише для жінок, та й найзнаменитіші кутюр’є були чоловіками. Це підтверджує думку, що все що існує у цьому світі - створюється для жінки.

  Якось Ів Сен - Лоран сказав: "Головне в одязі - жінка, яка його носить." І він не помилився: в одній  і  тій же сукні кожна жінка буде виглядати по - різному. Тому  створюючи одяг, сучасні  дизайнери орієнтуюся на жінок різного типу і можуть задовольнити смаки навіть найвибагливіших модниць та красунь.

Ми підібрали найкращу добірку модного вбрання з останнього Українського Тижня Моди. Фоторепортаж Аліни Ролінг:

 

Використання матеріалів з сайту можливе лише при умові активного відкритого для пошукових систем гіперпосилання на zhinka-online.com.ua