Відоме й невідоме про українську хату
Українки, які підкорили Голівуд
Марія Примаченко
ТОП-10 найсильніших країн світу, якими керують жінки
Медовий місяць та шлюбні традиції українців
Сага про сільську жінку
Дружини гетьманів України: забуті долі
Коли дитина готова до школи?
Street Workout  популярний серед українських дівчат

  Сергій Михалків "За день до почуттів" Виставка аналогової фотографії Сергія Михалківа під назвою „Парфюм"  – це перш за все   спроба відчути жінку.

     Жінку як аромат справжніх почуттів та відвертих бажань. Якщо б ми захотіли проілюструвати аромати мускусу, ванілі, чи троянди, можливо, фото Сергія пасували б якнайкраще.

    А можливо „Парфум" – ілюструє чоловічі бажання, адже за жанром фото  без поганого підтексту, виконані в стилі underporno. В будь-якому випадку, якщо зображення оголенного тіла, навіть в художній формі, змушує вас ніяковіти, ці фото не для вас.

  І навпаки, якщо найкрасивішим видовищем для вас є вигляд жіночого тіла в естетично-мистецькій подачі, то «Парфюм»  саме для вас. 

Біографічна довідка:
Сергій Михалків є ідейним засновником та постійним викладачем Львівської Фотоколи "Студія 111". Львів’янин, 1975 року народження.

 Професійно займається фотографією з 2002 року, після проходження курсу навчання та практики в "SKYLIGHT  STUDIOS" (Лондон, Англія). Тривалий час співпрацює з вітчизняними галереями та галереями європейських країн, приймає участь у різноманітних виставках, проектах як власних, так і спільно з іншими фотомитцями.

 Переможець фотоконкурсу від журналу «Плейбой» в Україні 2008 року. Дипломант та лауреат багатьох фотоконкурсів та учасник значної кількості фотоподій України та країн зарубіжжя. Основні жанри творчості: портрет, художня еротична фотографія, а також інтер’єрна та рекламна фотозйомки.

Фото та  матеріали сайту  www.artgreensofa.com

Використання матеріалів з сайту можливе лише при умові активного відкритого для пошукових систем гіперпосилання на zhinka-online.com.ua