Відоме й невідоме про українську хату
Українки, які підкорили Голівуд
Марія Примаченко
ТОП-10 найсильніших країн світу, якими керують жінки
Медовий місяць та шлюбні традиції українців
Сага про сільську жінку
Дружини гетьманів України: забуті долі
Коли дитина готова до школи?
Street Workout  популярний серед українських дівчат

  Джеррі Кук  –  добре відомий у світі фотограф, якого знають ще й як редактора американського журналу LIFE.

 Мало кому відомо, що справжнє ім’я Джеррі Кука  - Юрій Кутщук,  і народився він у місті Одеса в 1921 р. Майже після народження його сім’я  емігрувала  до Італії, а згодом оселилася в Берліні. Та через прихід Гітлера до влади, родина знову була змушена емігрувати – спочатку до Індії,  а потім до США.

     З раннього віку Юрій захоплювався фотозйомкою. Як не дивно, вирішальну роль у житті  майбутнього фотографа відіграла рідна тітка Сесіль - вона подарувала хлопцю першу фотокамеру Rolleiflex та посприяла у працевлаштуванні до фотолабараторії Pix, де він мав змогу працювати та навчатися одночасно. Так Юрій Кутщук став Джеррі Куком.

Від асистента у фотолабораторії  він пройшов шлях до редактора фотослужби журнала "Sports Illustrated", став засновником Асоціації фотографів національної преси.

   За життя Джеррі Кук неодноразово отримував нагороди за високу майстерність та професіоналізм.  Він був одним із перших іноземних кореспондентів, якому дозволили фотографувати в Радянському Союзі (після смерті Й.Сталіна).  Велика частина фоторобіт Джеррі Кука присвячена Україні. 

Використання матеріалів з сайту можливе лише при умові активного відкритого для пошукових систем гіперпосилання на zhinka-online.com.ua